ФЕНОМЕНА СУПЕР СЛИМ

  • 1 883
  • 7
ИМАМ СТРАХОТНА НОВИНА ЗА ЕДНИ ХАПЧЕТА С КОИТО ОТСЛАБНАХ 15 КГ - СЛЕД КАТО РОДИХ. МНОГО СЕ ИЗМЪЧИХ С ТЯХ И ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ РАДОСТТА СИ. АКО НЯКОЙ ИСКА ДА МУ ПОМОГНА СЪМ НАСЕРЩА  Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 1
ами хайде де помагай. Peaceкакво само се хвалиш?  bouquetсупер слим ли са хапчетата,с които отслабна?дай някакво инфо за тях,а и само благодарение на тези хапчета ли отслабна или и от диета,спорт и тн?
Виж целия пост
# 2
Чувала съм ги тия хапове и наистина имат ефект.
Китайски са обаче и не е ясно какво има вътре.
Иначе да, вярно е, че се отслабва.
И понеже явно си дистрибутор, който си прави реклама ми е любопитно на каква цена ги продаваш?
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368054.msg9998756#msg9998756
Виж целия пост
# 4
странно но досега не бях чъвала за тях newsm78 пила съм какво ли не,но ефект май няма  newsm45 последно пробвах със herbalife но и там ударих на камък..само дадох една торба пари!!!! дай малко повече инфо за тези чудотворни хапчета,от каде си ги купила и колко парички струват?????
Виж целия пост
# 5
Не се лъжете да пиете тези хапове пални са със отрови и гадости аз ги пих миналата година по това време освен сухота в устата невъзможност да спя въобще свалих няколко кила 7 мисля но когато спрях хапчетата много бързо ги върнах Моя приятелка ги бе дала в лаборатория и там и казали че съдържат миша отрова. Миналата година струваха 45 лв .Сега има подобни хапчета но ги продават в аптеката ще проверя как се казват но действат на същия принцип и може би са по малко вредни от тези боклуци.
Виж целия пост
# 6
ЗДРАВЕЙТЕР НЕЩО СТАНА С КОМПА И ЗАГУБИХ ПРЕДИШНАТА СИ РЕГИСТРАЦИЯ (alex_22). ДЪРЖА ДА УТОЧНЯ - НЕ СЪМ ДИСТРИБУТОР! ПРОСТО СЪМ ДОВОЛЕН КЛИЕНТ. ДАВАМ ТЕЛЕФОНА НА ЧОВЕКАР КОЙТО МИ ДОСТАВЯ ТЕЗИ ХАПЧЕТА 0885907105 - КАЗВА СЕ ЕМИЛИЯ И Е МНОГО ПРИЯТНА ЖЕНА ......има и skype  emiliy_savova.цените тя ще ви ги определи - но едва ли ще са повече от 60.00 лв
Виж целия пост
# 7
Ндаа знам ги въпросните хапчета.Свалих 20 кг , които след това качих за месец и половина.
За другите екстри ,с които се сдобих покрай тях не ми се говори.
След това месеци наред се чудех къде ми е бил акълът,че да пия нещо ,което съдържа психотропни вещества , въздействащи на централната нервна система. Banghead
Държа да отбележа ,че това е моето мнение и не го налагам на никой.
Всеки си има глава на раменете и може да си прецени до колко желае да си навреди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия