SlimBall formula 3000

  • 8 129
  • 21
Вчера по пощата получих брошура с реклама на тези капсули за отслабване-SlimBall formula 3000 newsm78
Пише така-"SlimBall formula 3000 стомашният балон без хирургия -14,2кг за 15 дни #Crazy ,биогранула,която в стомаха увеличава обема си 50 пъти....... "Shocked
Някой поръчвал ли си е тези капсули и доволен ли е или това е поредната партенка????
Виж целия пост
# 1
Не съм ги чувала, но дори да допуснем че е истина, толкова бързо отслабване не е нормално за организма. Колкото и да ти се иска бързо да се вталиш - не го прави. Аз отслабнах за 20 дни с 10 кг и резултата за кожата ми беше трагичен. Всички искаме да заспим и на следващата сутрин да се събудим елегантни, но повече от 1 кг на седмица не е полезно за организма.
Виж целия пост
# 2
И за мен не е нормално такова отслабване,затова питам.Струва ми се,че е поредната лъжа.
Виж целия пост
# 3
Здравейте, и аз това  се чудя относно слимбалл .А има и друго, ако през времето което се приема това НЕЩО правиш упражнения както например аз правя всеки ден дали ще има лош ефект за кожата ми  както се случва при бързото отслабване.Защото аз качих едни 10кг.преди да забременея  и сега не мога да ги сваля.Свалих от бременноста които бяха и до там.Незнам дали да си дам парите   newsm78
 
Виж целия пост
# 4
побутвам темата
видях рекламата във вестник 24 часа и много се заинтригувах
Виж целия пост
# 5
Абе да ви кажа и аз бях много заинтригувана от тези хапове и в крайна сметка реших,че щом ще се тровя и ще си давам парите поне да е с изпитани лекарства за отслабване Mr. Green
Виж целия пост
# 6
 newsm78 абе те по рекламите уж всичките изпитани...ама... Sad
Виж целия пост
# 7
Не върши работа.Приключвам вече двуседмичния курс, трябваше да сваля около 9 кг.
Смъкнала съм 1-2 и то защото доста обикалям напоследък, а времето се затопли и доста се потя.
Ясно ми беше, че е само реклама, но прежалих и този път известно количество пари. Embarassed
Виж целия пост
# 8
аз ги получих вчера, чакат ме на митницата и се чудя дали да ходя да ги вземам...така като ви слушам..май няма да ида  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
митница?  newsm78 не го ли доставят до вкъщи?
Виж целия пост
# 10
ми аз имам бележка за там...но няма да отида.. Simple Smile

тука не чета хубави неща... пък и сега пия други... пак дадох 42 лв за тях, сега още 42 не ми се дават :р
Виж целия пост
# 11
какво пиеш сега?доволна ли си?
Виж целия пост
# 12
Не се лъжете да си давате парите за тези хапчета. Аз си ги поръчах и това, което пишеше в брошурата, че се свалят толкова кг за толкова дни изобщо не е вярно.И безплатните хапчета които са уж за 10 дни са едва за 3 дни.Ефекта е никакъв, аз се ограничавам отдавна и мога смело да твърдя, че слимбал 3000 НЕ СИ СТРУВАТ ПАРИТЕ, дори сега като ги изпия и ще им върна празните опаковки:твърдят, че връщат парите, но кой ги знае, не ми се вярва  но ще пробвам.
Виж целия пост
# 13
после сподели дали са ти върнали парите  Peace
Виж целия пост
# 14
Не се лъжете да си давате парите за тези хапчета. Аз си ги поръчах и това, което пишеше в брошурата, че се свалят толкова кг за толкова дни изобщо не е вярно.И безплатните хапчета които са уж за 10 дни са едва за 3 дни.Ефекта е никакъв, аз се ограничавам отдавна и мога смело да твърдя, че слимбал 3000 НЕ СИ СТРУВАТ ПАРИТЕ, дори сега като ги изпия и ще им върна празните опаковки:твърдят, че връщат парите, но кой ги знае, не ми се вярва  но ще пробвам.
Съвсем забравих, че обещават връщане на парите. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия