Изследване за ГЕР

  • 886
  • 4
Утре ще водя малкия да му правят изследване защото много повръща.Казахпа ми да купя една каша и да го заведа гладен.Да,ама той още суче на три часа,без нощна пауза.Знае ли някой колко часа не трябва да е ял за да стане изследването?Аз си мисля че ако суче към 3-4 часа и го заведа в 8 сутринта не би трябвало да има проблем,защото нали кърмата се усвоява за около три часа,ама знам ли newsm78
 
Изобщо има ли някоя мама която да е правила такова изследване на детето си и да ми обясни за какво точно става дума?++
Виж целия пост
# 1
Значи, че трябва да го заведеш около часът, в който трябва да се храни. Например ако се буди за хранене към 9 часа го заведи половин час преди това. Grinning
Виж целия пост
# 2
Според майка ми,която е ме.сестра трябвало да има поне 6 часова пауза.Затова реших да питам и тук,но нещо не ми отговарят Sad
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай, а направи както ти писах! 6 часова пауза е нужна ПРЕДИ ОБЩА УПОЙКА, а в твоя случай трябва само стомахчето да е полупразно за да може да се "напълни" с каша, която ще се визуализира на рентгена Grinning За това 3-4 часа са достатъчни! Успех!
Виж целия пост
# 4
Благодаря много.
На каката често се налагаше да се правят ренгенови снимки и тя все мърдаше и имам само отрицателни спомени,та затова и сега се шашнах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия