Какво да правя с гърдите си?

  • 2 351
  • 35
Малко странен въпрос ма аз да си питам де  Embarassed. Понеже не ми е малък бюста, а сега е ужассссссссссс  Shocked /поне за мен де/ Казаха ми да не си лягам без сутиен ма аз немога да го търпя  Tired. Какво толкова ще стане???
Виж целия пост
# 1
Защо не си вземеш едно безшевно бюстие от микрофибър? Те са много еластични и няма да те притесняват, докато спиш, същевременно придържат бюста.
Виж целия пост
# 2
Аз имам едно ма ми е малко  Embarassed, ако мо кажеш каде мога да си намеря ще сам ти благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 3
Ами носи задължително сутиен, купи си памучен без банели които да ти пречат, но не ходи без защото след като са големи ще виснат 1000%  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Е мерси направо ме убихте  Sad ще трябва да свиквам да спя със сутиен ужас направо ма щом трябва
Виж целия пост
# 5
Аз имам едно ма ми е малко  Embarassed, ако мо кажеш каде мога да си намеря ще сам ти благодарна   bouquet

Ох нямам идея, те май повечето ги правят стандартен размер и нямат номерация newsm78, ама щом не ти става- кофти. Най- добре да потърсиш по магазините или в краен случай си намери някакъв по- мекичък сутиен без банели.
Виж целия пост
# 6
Ами и аз свикнах да спя със сутиен  Rolling Eyes Купих си един без банели,специално за бременни и така..., имай предвид че гърдите ми никак не са големи и въпреки че сега що годе се възстановиха, никага няма да станат както преди да забременея  ooooh!
Виж целия пост
# 7
Ами и аз свикнах да спя със сутиен  Rolling Eyes Купих си един без банели,специално за бременни и така..., имай предвид че гърдите ми никак не са големи и въпреки че сега що годе се възстановиха, никага няма да станат както преди да забременея  ooooh!

Вечна им памет Wink, и моите са така Cry
Виж целия пост
# 8
Безшевни, памучни имаше на пазара на пътеката в Младост1 - имаха и номера. Аз си купух преди 4 месеца, но имам малък бюст и не знам до кой номер би могло да има Sunglasses
Виж целия пост
# 9
аз пък спя по добре със сутиен ,защото иначе при всяко завъртане гърдите ме боляха.вече направо съм се сраснала със сутиена си Joyмежду другото на мен са ми по удобни тези с банели сякаш имам по здрава упора с тях
Виж целия пост
# 10
Защо не си вземеш едно безшевно бюстие от микрофибър? Те са много еластични и няма да те притесняват, докато спиш, същевременно придържат бюста.
Аз изкарах с такова цялата бременност-направо се родих newsm74
Виж целия пост
# 11
Намери си нещо удобно за сън, ще видиш че ще свикнеш независимо сутиен или стегнато потниче/бюстие/.
Разбирам те, преди бременността бях чашка Д, сега съм....извън пътя...чашка ДД или Е, ще ти тежи когато спиш и затова за теб е по-добре да си с бельо.
Виж целия пост
# 12
Какво толкова ще стане???

Ами ще увиснат  Wink
Аз такъв "проблем" като твоя нямам  Laughing
Виж целия пост
# 13
Потничета от микрофибър има в магазините за бельо на Пиротска. Препоръчвам Ню Силует (български) или Pompea. Сутиените без банели на Triumph (като потниче, с широка презрамка, а чашката се разтяга заедно с растежа на бюста)нямат грешка!!! Пак на Пиротска.
Аз съм с малък бюст, който изобщо не порасна, но всички банелени и дунапренени ме побъркват. Чакам да видя дали с кърменето ще се наложи да взема по-голям размер.
Виж целия пост
# 14
Какво да правя с гърдите си?
дай ми ги  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия