Суче само, ако сме легнали

  • 761
  • 15
Не иска да суче, в която и да е друга поза освен, ако е сме легнали успоредно. Просто незнам какво да правя?! Това е голям проблем що се отнася до кърменето навън. Представяте ли си ме полегнала на тротоара #Crazy
Тя всъщност не иска да стои полегнала и в чиито и ръце да било (поза "люлка"). Веднага започва да протестира и се разплаква.
Може би аз съм най-големият карък в кърменето. Започна се със поспаливо бебе, след което колики по време на хранене. Малко след това кърмаческа стачка (повече от 2 седмици), запушени канали, а сега на всичкото отгоре и това. Кога ще се свършат тези проблеми??????????
Иначе аз съм много упорита и твърдо решена да кърмя дълго.
Имал ли е някой подобен проблем? И как сте се справили с него?
Благодаря предварително Wink
Виж целия пост
# 1
Пробвала ли си футболното кърмене - вземаш бебето под едната мишница и така му даваш да суче.
Не мога да го обясня много добре, но с моя син имахме голям успех в тая поза, щото и той не приемаше други позиции освен легналата
Можеш да сядаш с вдигнати нагоре крака и да подпираш главичката на бедрото си
Ще намериш кое ви е удобно и за двете
Успех!
Виж целия пост
# 2
Ние също имахме такъв период,и сега това ни е предпочитаната поза.На вън по принцип се храниме малко\много се разсейва\после през ноща си наваксваме.Ако сме навън го оставям хубаво да огладнее и после няма чак такъв проблем.Не се тревожи ще отмине. Wink
Виж целия пост
# 3
Не съм имала подобен проблем, при нас работят всички пози. Но защо не опиташ да повдигаш леко бебчето, да не е съвсем хоризонтално, може тогава да не се сърди толкова. А със слинг пробвала ли си?
Пожелавам да намерите удобна поза и да се наслаждавате в пълна сила на кърменето и навън. Peace
Виж целия пост
# 4
Имахме такъв период, но наистина е период. Сега, ако сме в къщи - това епредпочитана поза и за двете. Ако сме навън и е гладна, суче всякак. Въоръжи се с търпение, и това чудо ще е за три дена, нови чудеса чакай Grinning
Виж целия пост
# 5
bubence,

не си само ти. Минала съм през абсолютно всичко изброено от теб, но за карък не ми е хрумвало да се мисля. След стачка в четвърти месец се кърмим само легнали. Ако съм седнала непрекъснато се върти, навън още повече. Но когато огладнее много хич не и пука къде сме Grinning
Да са ни  живи и здрави! Растат, променят се и нови номера усвояват Simple Smile
Виж целия пост
# 6
леле, че аз почти само легнала кърмя бе, и съм доволна от това, защото това ми е времето за отпускане и релакс, така хищника суче колкото му душа иска, аз използвам времето за четене или гледане на ТВ. Само в яслата и навън го кърмя "на ръце" но поради стара болежка в рамото абсурд да държа повече от 10-15 мин. а и е едно въртене и разглеждане.... за мен - лежешката е най-удачната поза
Виж целия пост
# 7
Абе и аз кърмя предимно легнала, тя така и най малко се върти, но наистина ако сме навън и е гладна все и е тая как ще яде. Може би трябва да я оставиш да поогладнее малко и тогава да пробваш да я кърмиш в друга поза.
Виж целия пост
# 8
И аз кърмя само легнала откъм втория месец, иначе суква по малко и после купон  Laughing. Навън кърмя само със слинга и тъй като е скрита си суче нормално. Преди да го ушия и аз мислих да полягвам по полянките  Grinning, на тротоара си е драстично   Wink
Виж целия пост
# 9
Това за полянките ми хареса, щото едвам я удържам. Тя е толкова тежка, 8 кила, как да я държа в едно положение 20 мин?
Виж целия пост
# 10
Андреа се суче много малко време. Аз всячески се опитвам да я задържа по задълго, но уви. Затова се опитвам да я слагам по-често, но ако тя не иска - нищо не помага. А ми е слабичка, няма 6 кг. Искам да наддава повече, но... Sad
Виж целия пост
# 11
Андреа се суче много малко време. Аз всячески се опитвам да я задържа по задълго, но уви. Затова се опитвам да я слагам по-често, но ако тя не иска - нищо не помага. А ми е слабичка, няма 6 кг. Искам да наддава повече, но... Sad
Леле, не ти е слабо детето бе! Аз какво да кажа за моето тогава Shocked
Нали е здраво и се развива нормално, защо се притесняваш за теглото?
Виж целия пост
# 12
Андреа се суче много малко време. Аз всячески се опитвам да я задържа по задълго, но уви. Затова се опитвам да я слагам по-често, но ако тя не иска - нищо не помага. А ми е слабичка, няма 6 кг. Искам да наддава повече, но... Sad
Леле, не ти е слабо детето бе! Аз какво да кажа за моето тогава Shocked
Нали е здраво и се развива нормално, защо се притесняваш за теглото?

Дано да ми е здравичка, иначе е страшно подвижна и пъргава, усмихната и ...
Виж целия пост
# 13

Не съм съгласна, че е период.. мойта включи на тая вълна след една от многото стачки някъде към 5тия месец и оттогава не иска да захапе в никаква друга поза .. ако се опитам да я гушна се извива на мост, рита, скубе, дращи и реве  Rolling Eyes 
Виж целия пост
# 14
Ама бях сигурна, че Магс ще се включи Simple Smile Магс, твойто гардже в никакви рамки не можеш да го сложиш, то си е уникум  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия