зъби

  • 3 278
  • 28
здравейте мили мами,аз все още не съм мама но имам един проблем,който искам да споделя с вас.Аз съм на 24 години и имам кътник който расте и ме боли,дали да потърся лекарска помощ или да го изтърпя докато ми мине,моля ви за помощ,ще чакам препоръките ви,благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Търпи!  Peace
 Mr. Green
Виж целия пост
# 2
лесно е да се каже,имам чувството че ми се подува бузата Embarassed
Виж целия пост
# 3

Дадаааа, на чужд гръб...
През октомври страдах от мъдрец, подух се като футболна топка, пих антибиотици и искаха да ми махат мъдреца с операция, ама аз не дадох Whistling Така че авторката все пак може да отиде на зъболекар, за да се види какво е положението
Виж целия пост
# 4
лесно е да се каже,имам чувството че ми се подува бузата Embarassed

Нали искаш съвет - тя ти го дава. Въпреки че въпросът ти е меко казано абсурден.
Виж целия пост
# 5
Мен пък ме сърби! Да се почеша ли?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Недей. Ще търпиш  Laughing
Виж целия пост
# 7
грешка

мислех, че пиша в друга тема
Виж целия пост
# 8
sibi1 ,
пусната в Клюкарник, темата ти предполага будалкане. Ако наистина те боли, помоли да ти преместят темата в съседния подфорум Здравосл...... , а най-добре иди на зъболекар - дори да взема скъпо, може да ти излезе по-тънко от обезболяващите...
Виж целия пост
# 9
Кътник или мъдрец?
Хубаво е да те види стоматолог, защото може да се налага някаква интервенция или поне някое болкоуспокояващо.

От друга страна, щом пускаш тема, значи не те боли толкова, следователно-не ти е необходимо да правиш, каквото и да е, форумът ти стига.
Виж целия пост
# 10
Я, Мина е тук! От това се умира.

П.П От зъб.
Виж целия пост
# 11
 В 21 век сме и има толкова новости в анестезията /ако е мъдрец/.
Отиди на зъболекар за да ти помогне.  Peace
Виж целия пост
# 12
Айде един сериозен отговор :
Да не те плаша , но миналата година ми растеше мъдрец ( между другото сигурна ли си ,че на 24г. ти расте кътник а не мъдрец? )
та , много ме болеше , отидох на зъболекар и се оказа врастнал в коста , наложи се операция.
Така ,че отивай на зъболекар е моят съвет!
Виж целия пост
# 13
Болен зъб може да увреди сърцето, ставите и други неща.
Виж целия пост
# 14
благодаря за отговорите , Hugтова ми стига,но все пак мисля да отида на стоматолог,  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия