ИЗРАЕЛ34

  • 19 442
  • 294
ИЗРАЕЛ34

"...Затова ние, членовете на Народния съвет, представители на еврейската общност в Ерец-Израел и на Ционисткото движение, сме се събрали в деня на изтичането на британския мандат върху Ерец-Израел и по силата на нашето естествено и историческо право и въз основа на резолюцията, приета от Общото събрание на ООН, декларираме основаването на еврейската държава в Ерец-Израел...."


(на руски език)












Нашите стари теми


   








Виж целия пост
# 1
Вместо запис - поздрав за предстоящия празник (дали няма да изпишем темата до празника  Laughing):



Израелче с шапка-идиотка  Mr. Green така им казват тук - кова тембел  Peace

Някога са били по-триъгълни: http://www.nostal.co.il/images/k-tembel.jpg
http://www.thepeople.co.il/_uploads/extraimg/zipi-IMG_5847.jpg

Но сега са си класически шапки-идиотки: http://www.caps.co.il/files/product/b_hot/794017794017_1214039080.JPG
http://www.60israel.org.il/image/users/59422/detail/big/633430.jpg

И ние лятото си ходим с такива  Mr. Green
Даже са ме запечатали в снимка за следващите поколения  Laughing

Борянка,   Hug  bouquet Hug
Много ми харесва оформлението, благодаря за положения труд и старание!  Hug

Бубе, аз само плахо да допълня, че междувременно отворихме нова тема за рецепти - продължение на старата  Peace
   
Рецепти от Израел и приятели... ІІ част   chef
Виж целия пост
# 2
Добро утро,банда!
Бубенце,  bouquet
Аз да ви призная по повод обръщенията към свекърите - много некомфортно се чувствам с тях,защото им казвам Dad&Mommy,както им казват всичките им деца и нито за една секунда не ми е било удобно с това обръщение,но пък и не мога да си представя да им казвам по име,защото тяхното държание е малко..не знам как да ви кажа-дойдоха си с титлите и прочие,а и  са на доста повече години от мен и изобщо голямо стягане.Не се познаваме все още добре и ...това ми е голям кахър.
Както каза и  Бубето-  с чуждоезичен съпруг някак все  нещо не ми се напасва с езика и някой неща не ми звучат по начина,по който биха ми звучали на БГ..
Извинете ме за душевните терзания Embarassed,но наистина като,че ли нещо от коментарите в предишната тема дръпнаха тази струна.
А сега - на всички много слънчев и щастлив ден! Hug
Виж целия пост
# 3
Добро утро на всички Hug

Нека да се разпиша , че докато се наканя сигурно и тази тема ще се затвори.
Браво Бубе,чудесно изпълнение.
Мента,също.Шапо
 Абе изобщо, всички сте чудесни.Приятно е да се контактува с вас.


Виж целия пост
# 4
 Hug
Възхитена съм от знанията и уменията ви!!!
Бубе, браво!!! Честита тема!!!
Виж целия пост
# 5
Ментичка,видях аз новата готварска тема и как всичко си подредила ама нали само си чета там ... Blush

Използвах снимката и цитата защото другата седмица тук е деня на независимостта-да си кажа аз  Mr. Green Цитата е от декларацията за основаването на държавата Израел-публикувана в ‘Official Gazette’, изд. 1, 5 ийар, 5708г. (14 май 1948г.).
Виж целия пост
# 6
Бубе, честито ти колело Peace със здраве да си го караш newsm10
за темата, ти си знаеш  bouquet прекрасно оформена, както винаги Wink
"отивам" да кача снимки в готварската темичка Laughing
Виж целия пост
# 7
Вече мога да си кажа изненадата  Mr. Green Та изненадата е ,че семейство Талиндови ми идват на гости след час някъде.Ако слушкате ще постна снимки  Mr. Green
Жаки идвам след теб да видя какво си сътворила  Grinning
Виж целия пост
# 8
И аз тук!

Усмивчето,което е преди учебната тема много ме радва. hahaha

Борянка,  bouquet
Виж целия пост
# 9
Ей, Бубе чудесна новина наистина Peace Hug Hug. Весело изкарване ви желая  Hug Hug
чакаме снимки Peace ще слушкаме разбира се Laughing
Виж целия пост
# 10
Бубе,ами и сем.Михайлови могат да ти дойдат на гости  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
 
Бубе ..и аз искам да ти дойда на гости ...и не само на теб   smile3506 smile3506

 smile3534
Виж целия пост
# 12
 Хоп, и аз да се отбележа. Бубе ,кол хакавод за темичката!    bouquet
Виж целия пост
# 13
Добро утро,банда!
Бубенце,  bouquet
Аз да ви призная по повод обръщенията към свекърите ...
Ми ние зетьовете ако почнем тука да разказваме за тъщите аааа ?
Виж целия пост
# 14
Айде де , зетьове ! К'во само се каните - двама сте тука само ! Дръжте фронта! Тигрисе , наш Пи аР-е , къде си ? Grinning


Боряна да ви каже най-големия майтап беше , че най-случайно и ние щяхме днес да ходим към тях през Далит Ел Кармел (селището на друзите) . Не сме се оговаряи с Талиндови - случайно. Ние  го мислим от 3  седмици   hahaha Наплив на народ ! Щяхме да обрулкаме лимоните - органик на Боряна  Joy . Отложихме го  - другата седмица живот и здраве  натам и ние , че отдавна ни се ходи на по-далечко  Simple Smile .Ама , че засечка щеше да стане де  Grinning ... Чакаме снимки ! А  другата сдмица  живот и здраве  Боряна ще  води Саги и Шахар да гледат онези пауни на комшиите  Simple Smile - радост за децата! Седяли по дърветата ... Брех , ще видим  Flutter ....

 
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия