Как бихте реагирали на покана за кафе

  • 8 216
  • 36
...от момиче, което ви е симпатично. Въпросът ми е към мъжете  Simple Smile
Питам ви, защото се чудя как бихте изтълкували това и как бихте реагирали, нали се предполага, че мъжът трябва да поеме инициативата.
Виж целия пост
# 1
Ами ако съм необвързан, ще приема поканата и ще погледна на това като на нещо съвсем нормално.
Виж целия пост
# 2
А обвързаните какво мислят? newsm78
Виж целия пост
# 3
...от момиче, което ви е симпатично. Въпросът ми е към мъжете  Simple Smile
Питам ви, защото се чудя как бихте изтълкували това и как бихте реагирали, нали се предполага, че мъжът трябва да поеме инициативата.

поемам инициативата с предложение кафенето да е на някой хотел
Виж целия пост
# 4
зависи
Виж целия пост
# 5
От какво?
Виж целия пост
# 6
статута на поканения
статута на канещата персона
как той вижда нея
симпатии
повод
локация
и т.н. и т.н.
Виж целия пост
# 7
Приемам, отивам да пия кафе. Какво лошо има?!
Виж целия пост
# 8
За да се отправи покана за кафе следва да се води някакъв разговор или дискутира нещо,а може и въпросната покана да се прави с определена цел-да се спечелят симпатии или "задни мисли"
Затова аз смятам че ако е еднократно по-скоро е за убиване на времето-съотвено повече от един път постигане на определена цел-евентуално креватна гимнастика или извличане на определени дивиденти  newsm78
Това е разбира се мое виждане и не ангажирам никого с него
Виж целия пост
# 9
Аз кафе не отказвам !
Виж целия пост
# 10
Кафето с райбер или без?
Виж целия пост
# 11
Аз като жена ще си позволя да се намеся във вашия мъжки разговор. През последните години ми е направило впечатление, че мъжете са станали малко по-мързеливи или по-срамежливи и поради тази причина ние жените поемаме инициатива. Аз също съм канила мъж на кафе и човека дори ми беше благодарен за инициативата. Иначе нищо му нямаше, просто се оказа, че не знае как да подходи, поради факта, че през последните години жените сме станали доста по-активни и инициативни.
Виж целия пост
# 12
Приемам, отивам да пия кафе. Какво лошо има?!


Ти па откога ходиш по кафета, бе?Simple Smile

Аз бих си помислил че е пунта... newsm78
Виж целия пост
# 13
Аз лично мисля така. В всеобщо известен факт е, че жените са доста по-голям борй от мъжете  (намаляваме ей  Rolling Eyes) та... жените вече трябва да се натискат за нас иначе някой ще има на сухо  Flutter и май няма да е мъж. Плюс това има доста хомота така че, жените да не се чудят ами да нападат.
Като цяло и според мен няма лошо една жена да покани мъж за кафе и на мен би ми станало готино Wink
Виж целия пост
# 14

Като цяло и според мен няма лошо една жена да покани мъж за кафе и на мен би ми станало готино Wink

Хеле ако кафето е с райбер... Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия