Покупки ???

  • 792
  • 4
Здравйте!Отскоро пазарувам от тук  и от продавалник и Хич не съм нясно как става с разплашането!?!?Избрах си някой неща и продавача иска да му пратя запис с парите и ще ми ги прати.Сигурно ли е че няма да ме излъже?Дайте ми идея как е най-добре да се договарям?
Виж целия пост
# 1
Здравйте!Отскоро пазарувам от тук  и от продавалник и Хич не съм нясно как става с разплашането!?!?Избрах си някой неща и продавача иска да му пратя запис с парите и ще ми ги прати.Сигурно ли е че няма да ме излъже?Дайте ми идея как е най-добре да се договарям?

Да ти ги прати по куриер с наложен платеж - плащаш в момента, в който получиш стоката, иначе не я получаваш.
Виж целия пост
# 2
Това с наложения платеж го правя само когато купувам нещо над 50 лв.
По-вечето продавачи не искат да пращат по куриер,защото каква им е гаранцията,че,ако си нов потребител пък дори и стар няма да върнеш куриера и те ще платят два пъти.Като харесаш нещо влез в профила на продавача и му виж оценките.Аз пазарувам само от такива,които са само с положителни оценки.За стоки от 10-20 лв. не си заслужава да платиш още 10 куриер.До сега съм нямала случай някой да не ми е пратил нищо,но аз купувам само и единствено хубави неща,а хората,които ги продават се оказват по-вече от свестни и не се излагат да не пратят стоката.
Веднъж ми се случи да има леко петно на едни дънки и жената,която ги продаваше веднага ми предложи да ги върна за нейна сметка.Така,че гледай какво купуваш и чети оценки.Успех!
Виж целия пост
# 3
ако нямаш вяра - нарложен платеж - дали по пощата или куриер както се разберете....но зависи какво купуваш, за нещо з 5 лв не си струва.....
И пазаруването е доста на доверие....дали ще е от негова - дали ще му пратиш после парите или от воя - дали след покупките ще си видиш поръчката и дали ще отговаря на описанието....

Другият сигурен вариант е лична среща Wink
Виж целия пост
# 4
Благодаря на всички ви!Така направихме с наложен платеж!Сумата е близо 50лв.Разбира се,че за 5лв.никой няма да се разтревожи.Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия