Бели парцалчета при секс

  • 33 400
  • 35
С приятеля ми правихме секс и от мен излезнаха няколко бели парцалчета,които приличат на сварен белтък.Без мирис,не бяха гладки.Предполагам,че са гъбички.Какво друго може да е? Embarassed
Виж целия пост
# 1
възможно е да са гъбички, а може и бактерий. За по сигурно отиди да ти направят цитонамазка.
Виж целия пост
# 2
Гъбичките са като пресечено мляко.Най-вероятно имаш инфекция.
Гъбичките не винаги са придружени с някакъв мирис. Naughty
А освен тях има ли парене или сърбеж?  Thinking
Според мен са гъбички,затова се обади на гинеколога си за преглед.
Виж целия пост
# 3
Моля ви, момичета, кажете, че се шегувате!  Joy
Виж целия пост
# 4
Моля ви, момичета, кажете, че се шегувате!  Joy

не бе сериозни сме  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
С приятеля ми правихме секс и от мен излезнаха няколко бели парцалчета,които приличат на сварен белтък.Без мирис,не бяха гладки.Предполагам,че са гъбички.Какво друго може да е? Embarassed

Няма да е белтък, защото той е с мирис и е гладък.
Евентуално, възможно ли е да са някакви остатъци от превръзка/тампон?
Виж целия пост
# 6
При остър колпит на влагалището има подобни образувания. Не е възможно да нямаш парене и сърбеж, също така поне лека болка при акт. Иди на гинеколог, защото ако е колпит, си за лечение, а не за форум.
Виж целия пост
# 7
Взиман ми е секрет-в резултатите има завишено количество на левко (10-12),което означава,че има или е имало инфекция,но не е излязло каква точно.Болка при секс има,но мен си ме боли винаги,дори когато бях здрава.Това е друг мой проблем,за който нямам решение.Уж нищо ми няма,а ме боли.
Виж целия пост
# 8
Значи пак ти казвам, при остър колпит цялата влагалищна лигавица е покрита с бял налеп, който има вид на извара,бели меки парченца. Ако е това, никой гинеколог не може да го обърка при преглед, колкото и некадърен да е. Изглежда точно като соора в устичките на бебетата, ако си виждала.
Виж целия пост
# 9
Взиман ми е секрет-в резултатите има завишено количество на левко (10-12),което означава,че има или е имало инфекция,но не е излязло каква точно.Болка при секс има,но мен си ме боли винаги,дори когато бях здрава.Това е друг мой проблем,за който нямам решение.Уж нищо ми няма,а ме боли.

Смени си гинеколога!
Виж целия пост
# 10
Взиман ми е секрет-в резултатите има завишено количество на левко (10-12),което означава,че има или е имало инфекция,но не е излязло каква точно.Болка при секс има,но мен си ме боли винаги,дори когато бях здрава.Това е друг мой проблем,за който нямам решение.Уж нищо ми няма,а ме боли.

Смени си гинеколога!
Защо да го сменям?Тези белите ми се появиха по-късно.А не са се отразили в резултатите,защото слагах глобули малко преди да ми вземат секрет.
Виж целия пост
# 11
Глобулите си слагала преди да ти вземат секрет, така ли?
Ако правилно съм те разбрала, дори след курс на лечение стойностите на левкоцитите са завишени, което говори за инфекция. Неизлекувана. И проблемите ти продължават, а ти питаш защо да смениш доктора... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Какви глобули и с каква цел?  Rolling Eyes
Момиче, взимай се в ръце и отиди при читав гинеколог, за да ти реши проблемите навреме, че не печурки, ами и манатарки ще почнат да падат от тебе...
Виж целия пост
# 13
 Sad  Е,тя за това сега ми предписа други глобули.Не ме е оставила без лечение.Защо?Какво трябваше да направи?
Виж целия пост
# 14
Явно е трябвало по-сериозно внимание да ти обърне Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия