Бяло течение, как се лекува?

  • 19 321
  • 19
   Мили, Майки знаете ли как се лекува бяло течение?
Виж целия пост
# 1
   Мили, Майки знаете ли как се лекува бяло течение?

Отиди на лекар, той ще ти каже.
Виж целия пост
# 2
  Мислех си, че може да ми кажете нещо изпробвано и ефикасно. Благодаря, Ви!
Виж целия пост
# 3
Аз имам бяло течение от както се помня сега съм на 22 год. и още имам.Ходила съм на какви ли не лекари и съм пила доста хапчета еми премерила съм се вече, че ще си имам цял живот явно. Rolling Eyes
Ама ако някой се е отървал нека да сподели. Peace
Виж целия пост
# 4
   Аз съм на 28г. и напоследък при най-безобидна настинка получавам бяло течение. Може би, защото страдам от крака, вечно са студени и от там изтивам най-много.  smile3518
Виж целия пост
# 5
Бялото течение не е заболяване, а симптом! Трябва да се открие причината за появата му. За целта се взема секрет, прави се микробиология и антибиограма.

nus4ito,
възможно е да бъркаш цервикалната слуз за бяло течение. Само микробиология ще ти даде нужната информация!

zlatоmira,
много е важна антибиограмата. Тя показва кои точно медикаменти биха повлияли проблема.
Виж целия пост
# 6
_Hope_   прави ли са ми антибиограма само, че след лечението ефекта е временен. Confused
Виж целия пост
# 7
_Hope_   прави ли са ми антибиограма само, че след лечението ефекта е временен. Confused
Погледни тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336712.0 

Виж целия пост
# 8
Със сигурност се лекува при специалист! Peace
Виж целия пост
# 9
лекувала съм го  и все тая пак се появява понякога слабо друг път силно, нищо не помага
Виж целия пост
# 10
  Мислех си, че може да ми кажете нещо изпробвано и ефикасно. Благодаря, Ви!

 Бялото течение може да е причинено от много неща - гъбички, хламидия, ешерихия коли и какво ли още не.
За едни изпробвани и ефикасни са едни, за други друго.
Много лекомислено е да зададеш въпроса във форум и да очакваш някой да ти даде адекватен съвет.
Някои бели течения са безобидни и не се налага сериозно лечение, други обаче могат да бъдат много сериозни и да се налага специфично лечение.
Иди на лекар, ще ти направят изследвания и ще ти кажат и какво е течението и какво е адекватното лечение. С тези работи шега не бива.
Виж целия пост
# 11
здравейте аз съм на 13 години и имам нещо такова , но не съм казала на никого дали това може да е пречка да имам деца като порасна ?  Cry newsm78
Виж целия пост
# 12
Със сигурност не бих препоръчала самолечение
Виж целия пост
# 13
При мен когато се появи пия бял равнец и също правя бани .  Rolling EyesОт сутринта слагам един пакет в 10 л. кофа . Вечерта притоплям и сядам в леген за 20 мин. Оздравявам от 2 3 бани.
Виж целия пост
# 14
здравейте аз съм на 13 години и имам нещо такова , но не съм казала на никого дали това може да е пречка да имам деца като порасна ?  Cry newsm78

Пречка не знам, но при всички положения е хубаво да се открие причината за течението (ако е такова де).
Защо не споделиш с майка си?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия