Сенки под очите

  • 529
  • 3
Здравейте,
от няколко години имам сенки под очите и спецално при мен стоят малко грозно.
Махат се само когато отида на море за повече от 1 седмица и си почина много добре и като се върна в София пак се появяват.
От известно време съм се спряла на този крем за сенки под очите и се чудя дали ще има ефект, защото не е евтин.

Искам да попитам дали някой го е използвал и дали има резултат
Виж целия пост
# 1
Ще побутна малко темичката,и аз съм със сенки под очите,в момента ползвам едно кремче на Виши ,но не съм много доволна,е не е и много лошо,но искам нещо по добро Laughing
На 27 г.,и ми се струва ,че трябва да си взема някое кремче за превенция с/у първите бръчици и да е същевременно за тъмните кръгове.
Спряла съм се на ето тези:
Lierac diopticerne dark circles
La roshe posay Active C eyes

Какво ви е мнението ,кой е по добър?
Някъде бях чела,че с ампули витамин Ц имало много добър ефект,но как точно се прави и на колко време? newsm78
Ще се радвам някой да се включи Hug
Виж целия пост
# 2
Момичета, появата на сенки под очите е свързана с вътрешна причина. С каквото и да се мажете, ефект няма да има или ще е минимален. Истината, както е казала stoika12, е в почивката. Аз намалих моите, като започнах да си лягам рано, за да се наспивам, ям основно салати и не стоя дълго пред компютъра. Peace
Виж целия пост
# 3
Момичета, появата на сенки под очите е свързана с вътрешна причина. С каквото и да се мажете, ефект няма да има или ще е минимален. Истината, както е казала stoika12, е в почивката. Аз намалих моите, като започнах да си лягам рано, за да се наспивам, ям основно салати и не стоя дълго пред компютъра. Peace
С малко дете нямам кой знай каква почивка,и като нямаш и помощ от никъде,недоспиването си казва думата Wink
Така,че на крема се надявам .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия