ЗА или против сте?

  • 3 239
  • 70
В някой страни има списание Плейгърл обратното на Плейбой бихте ли искали да го има на български ,с българско  участие и кого бихте искали да видите в него сниман без дрехи ???  Thinking






п.п. Да не забравите все пак възмущенията си и коментарите, относно сексуалната ми ориентация,психично състояние и тем подобни реплики   Peace  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 1
В някой страни има списание Плейгърл обратното на Плейбой бихте ли искали да го има на български ,с българско  участие и кого бихте искали да видите в него сниман без дрехи ???  Thinking
п.п. Да не забравите все пак възмущенията си и коментарите, относно сексуалната ми ориентация,психично състояние и тем подобни реплики   Peace  Laughing Laughing

а анкета защо няма?
Виж целия пост
# 2
Все ми е едно, аз поне не бих си го купила.
Виж целия пост
# 3
Да, бих си го купила, но да е от типа на Плейбой, и статиите и интервютата, а не като Космо с голи мъже.
Чак да припадам да видя определен известен мъж гол, не бих казала, но готини екземпляри, радващи окото по без дрехи, защо не. Аз намирам мъжката голота привлекателна ( на хубави мъже разбира се ).
Виж целия пост
# 4
Каква полза за жените от едно такова списание?! Очи пълни, ръце празни!

Гейовете обаче сигурно ще го посрещнат с овации.  Whistling
Виж целия пост
# 5
Честно казано, в последните години, откакто имам достъпен нет вкъщи, списания не си купувам почти. Ами така де...Вестниците се купуват за новини - ок. Книгите - за духовна наслада. Ама списанията са точно за развлечение в свободното време. Едно време като студентка си купувах за във влака, за в 280, за вкъщи - нямахме нито комп, нито тв. Сега едно, че нямам толкова свободно време, второ - запълвам си го с развлечение в нета. Така че ако има ново списание на пазара, няма да съм му аз първия почитател Laughing

А иначе кой бих искала да видя без дрехи newsm78 Де да знам....Някой готин и поддържан мъж...Сега, примерно, Любо Нейков е разкошен, но ако го видя гол, сигурно ще припадна Joy
Виж целия пост
# 6
                           Не намирам причина, за да си купя такова нещо. Ако някога съм искала да видя някого гол, съм го видяла  Blush.
Виж целия пост
# 7
Сигурно ако имаше интерес у българските жени, щяха да са го издали това списание. Мен лично не ме вълнуват голите хора, да не кажа, че ме отвращават, така че не бих си купила подобно четиво.
Виж целия пост
# 8
Мен лично не ме вълнуват голите хора, да не кажа, че ме отвращават,

 С дрехите ли правите секс с мъжа ти, или само на тъмно? 
Виж целия пост
# 9
Против.
Харесвам списания с голи жени.

п.п. Редактирам се. Не съм против, но аз няма да си го купувам или да го чета/ разглеждам.
Виж целия пост
# 10
Не съм против, но не вярвам да ми е по-интересно и забавно от Playboy. Все пак в женката фотография има повече естетика Wink
Виж целия пост
# 11
Все ми е тая.Аз лично не бих си го купила,но не ми пречи попътьом да му хвърля едно око,ей така на вентилатор Mr. Green
 
Виж целия пост
# 12
Ами много ясно, че искам да има такова списание. Писна ми да гледам циците и гениталиите на разни фолк величия.
Виж целия пост
# 13
Много ясно , че искам  Grinning
Виж целия пост
# 14
Не е н,жно да има чак цяло списание, щото ще вземе по някое време да се пълни с съвсем неизвестни някакви си тинейджъри пробили на модната сцена .
Дори и в Плейбой бих се зарадвала да видя Бойко Брисов, Юксел Кадриев и Ники Кънчев - голи Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия