Помощ спешно!!!!

  • 1 962
  • 34
Здравейте скапи мами,моля Ви спешно ми трябва отговор ,защото вече съм се панирала след случката. Преди около 3 часа ме заболя ужасно много корема и веднага в болницата бременна съм към края на 6 месец оказа се ,че нищо ми няма ,но прегледа мина на магарето с бъркане въпроса ми е следния има ли сега опасност ,защото майка  ми като разбра и полудя било много опасно. Моля Ви кажете може ли да стане нещо много съм притеснена. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Само не се шашкай-легни си,отпусни се и си почивай.Нищо не можеш да промениш,може и да е било наложително бърникането,но вече всичко е свършило.Обясниха ли ти всъщност защо те преглеждат по този начин?
Нещо дадоха ли ти за болките или е била някаква контракция само?
Виж целия пост
# 2
за болките ми дадоха магнерот не ми обясниха нищо казаха ми че ми няма нищо и ме отпратиха егати и лекарите сега съм в голям ужас и незнам какво да правя
Виж целия пост
# 3
Успокой се, пий едно но шпа и легни. По принцип не е желателно да се преглежда на магарето, но понякога е наложително. След като са те пуснали значи няма опасност.
Виж целия пост
# 4
Явно е било наложително .Знам, че не е желателно , но все пак лекарите преценяват.
Виж целия пост
# 5
Мен всеки път ми правят вагинален преглед.Аз съм за него.Досега нищо не ми се е случило! Споко  Hug
Виж целия пост
# 6
Ако имаше опасност,щяха да те прегледат по друг начин.Нали затова са те приели-за да ти помогнат,а не да ти навредят.
Бъди спокойна и вярвай,че всичко ще е наред  Hug
Виж целия пост
# 7
Мен всеки месец ме преглеждаха на магарето и не съм имала проблем. Даже няколко дни преди термина ме преглеждаха за разкритие като по време на прегледа ми падна тапата. Манипулацията не предизвика нито контракции, нито пък раждане, за което тогава се надявах.
Виж целия пост
# 8
Нормално е да се тревожиш. Аз след един такъв преглед в 7-мия и поревах, защото усетих болка и някакво течние. Оказа се, че шийката е много чувствителна в този период и реагира по-остро на прегледа без да е опасно(нищо не разбирам така ми казаха). Нямах проблеми след това. Прегледът е показал, че няма разкритие и явно всичко е било добре. Пий едно(аз пиех по две) но шпа и легни. Ако твоята лекарка ти действа добре, обади й се утре, за да те успокои (аз винаги си казвах, че  ме боли от начален цистит, от черва).
Браво, че си отишла на лекар, а не си чакала само да мине. Сега как си?
Виж целия пост
# 9
Сега още ме боли пила съм един папаверин в 19:00 след мако мисля да изпия още един,защото болките продължават благодаря за отговорите много съм притеснена направо се разревах като майка ми  каза ,че било много опасно и можело да стане беля изпаднах направо в паника.дано всичко е наред утре задължително при мойто лекарка само,че е втора смяна ама там съм.
Виж целия пост
# 10
Миличка, успокой се. Това е много важно, не се шашкай излишно.
Дали са ти Магнерот, за да се успокои гладката мускулатура, т.е против контракции.
Виж целия пост
# 11
Успокой се! Притеснението и паниката ти могат да причинят много повече вреда, от вагиналния преглед. Майка ти не ти е направила добра услуга с това си изказване.
Просто си легни и почивай. Всичко ще е наред.
Виж целия пост
# 12
Успокой се и си почивай.Както са ти казали вече преди мен,ако имаше нещо притеснително щяха да те задържат,а не да те пуснат.От опит ти казвам,че стреса само вреди.
А пък те майките уж гледат най-доброто за нас,а понякога така се изцепват,че може да ни побъркат.И моята ме е паникьосвала с изказвания.
Стискам палци болките да спрат и всичко да е наред.
Мисли позитивно!
Виж целия пост
# 13
Успокой се,важно е за теб и бебето.Мен в 5 месецме гледаха за разкритие,заради болки в корема.СПОКО.Легни си и се опитай да поспиш.Вси4ко ше е ОК Peace Hug.
Виж целия пост
# 14
Сега най- важно е да се успокоиш.
Легни си и си почивай. Всичко ще е наред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия