Как казахте на близките си че сте бременна?Как го приеха те?На колко години бяхт

  • 20 744
  • 146
Интересува ме имало ли е смешни и странни ситуации.. понеже на мен ми предстои!
Благодаря ви!  Hug
Виж целия пост
# 1
Казах направо, не е имало нищо смешно, просто се зарадваха. Бях на 28. А м/у другото си мисля, че вече има подобна тема
Виж целия пост
# 2
Ами да ти кажа при мен нямаше нищо смешно,а и мисля че самият момент в който съобщаваш тази новина е прекалено красив за да има комични ситуации.Може и да греша,но така мисля Peace.Все пак ти пожелавам да си изживееш момента,както на теб ти се иска.
Виж целия пост
# 3
Стана така,че първо казахме на приятелите си. Една приятелка когато чу,чак и загасна цигарата... Joy
А пък когато казахме на бъдещия ни кум,той пребледня,посиня,зачерви се,започна да заеква и трепери...Сякаш му казахме,че той ще става татко,беше много смешен.Реагира така може би защото той не е готов за подобно нещо,а и не го очакваше по никакъв начин.
Никога няма да забравя начина по който изглеждаше,и сега като се сетя умирам от смях  hahaha
Свкарите приеха новината мъжки,без никакви изблици или шокове.
А майка ми не ми повярва.Два пъти и казах "мамо бременна съм",а тя "не,ти се бъзикаш"  Shocked
На 3я път и дадох снимка от ехографа,а тя "какво е това,от къде го взе?"  Shocked
Нужно и беше извесно време да повярва и да асимилира новината,че дъщеря и ще става майка,а тя баба...  Joy
Виж целия пост
# 4
Нямаше смешни ситуации. Първия път всички бяха щастливи и приеха нормално новината. Втория път успях да ги шокирам. Главно защото не очакваха, че въобще ще имам второ дете. Естествено, изненадата беше приятна.
Виж целия пост
# 5
Трябваше да съобщим на Коледа (тогава по традиция се събира родата на мъжа ми) ,но аз нещо се бях разсърдила и в крайна сметка не казахме,на следващата сутрин казах на брата на мъжа ми и на "снахата" (ние преспахме в тях,затова те научиха първи). Свекърва ми разбра същия ден преди да тръгнем за Хасково ,може би затова бях сърдите (същата вечер трябваше да кажем на всички). На майка ми и на баща ми съобщих отделно (защото са разведени и живеят отделно) пак беше покрай Коледа и двамата реагираха "еднакво" разплакаха се и скочиха да ме прегръщат. Брат ми (който е на 17 год.) реагира най-странно.Бяхме при майка ми ,той вечеряше и аз само казах че искам да кажа нещо важно...и тогава казах "Ще си имаме бебе" ,тя скочи да ме прегръща,той нищо не каза,продължи да си яде hahaha и после отиде в стаята му на компютъра и се оказа че веднага е казал на най-добрия му приятел. Joy А възрастта на която съм е 21 ,таткото е на 28  Peace
Виж целия пост
# 6
Бях на 31 г. и бяхме решили да си имаме бебе, което стана веднага. Майка ми не се изненада, защото знаеше, че сме почнали с опитите, но се разплака от щастие, че ще става баба. Родителите на мъжа ми останаха шашнати от новината, те от години искаха да стават баба и дядо, та бяха на седмото небе от кеф! Изобщо голяма фамилна идилия  Grinning
Виж целия пост
# 7
Ами понеже сме в чужбина, казахме през Скайпа и на едните и на другите родители и всички много се зарадваха, направо пощуряха от кеф! Heart Eyes Grinning Забременях и родих на 26г., тамън вече си ми беше време и го приеха много нормално.  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Не си спомням някакви особени изблици на щастие. Освен голямата изненада втория път Mr. Green, защото никой не очакваше. Манталитети разни  33uu...
Виж целия пост
# 9
Казах направо, не е имало нищо смешно, всички бяха много щастливи. Бях на 26.
Виж целия пост
# 10
Смешни и странни ситуации не е имало, когато съобщихме на близки и приятели. Всички приемаха радостно новината.
Бях на 29 години.
Виж целия пост
# 11
Използвай Търсачка, има подобни теми - "Как съобщихте на таткото....", "Как съобщихте на бъдещата баба...."
разказвала съм и не ми се иска да се повтарям.
Виж целия пост
# 12
Въпреки, че от 11 месеца правихме опити, като видях тестта и ревнах, ама не от радост, ми се панирах, не знам защо Laughing Бях в нашите, в обедна почивка и излезнах от тоалетната и насреща ми баща ми и аз само изръсих: Ще ставаш дядо! и той милия седна, ма буквално Laughing Само го подминах, влезнах в спалнята и звъннах на мъжото и 5 минути не може да ме разбере какво му казвам от рев. Най-накрая схвана и ми вика, ама защо ревеш тогава, и аз  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Аз съм на 30, а мъжлето келеш на 25 Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Ами най обикновено,нямаше смешни ситуации..''Бременна съм'' и ''Ще ставаш баба!''
Радваха се всички.
На 20 забременях.
Виж целия пост
# 14
И при нас всички се много се  зарадваха, чак не им се вярваше Laughing
Аз забременях на 29.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия