Мнение за Спа хотел Виктория в Брацигово

  • 15 327
  • 13
Здравейте!

Малко късно искам мнение, но вчера разбрах, кога точно ще почива мъжа ми по празниците и веднага започнах да търся оферти. Естествено всичко беше вече заето и единствено тук имаше свободна стая. Много ми се искаше мястото на което да почиваме /става въпрос за 2 нощувки/ да има басейн с минерална вода. Както и да е, днес трябва да платя и затова всяко мнение ще ми е от полза. По-скоро какво да очаквам, защото избор нямам. Ще съм благодарна и за отзиви и за Брацигово, къде да се разхождаме, има ли място, което задължително трябва да посетим. Ще бъдем с малката, дано там има условия за нея.
Виж целия пост
# 1
много хубаво изглежда хотелчето! но май басейна е само външен!

дано се включат и други, за да кажат дали е толкова хубаво колкото на снимките и дали е добро обслужването!
Виж целия пост
# 2
Ами басейна наистина е само външен и освен това се оказа, че ще го пълнят чак на 10.05.2009  Sad Надявам се все пак да можем да отскочим до някой друг хотел с минерален басейн наоколо, че много съм се навила.
Виж целия пост
# 3
Абе кофти е хотелчето....
Ела тук на Зл.пясъци и Св. константин има много оферти.
Виж във Визит.бг - много са! Peace
Виж целия пост
# 4
Мерси много за предложението, но с дете на 1 год. не ми се пътува толкова само за 2 нощувки. Пък и аз вече платих. Всъщност в хотела само ще се спи. Четох, че има какво да се разгледа в градчето, а и въздухът ще е мнооого чист, нещо, което малката не познава  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Мерси много за предложението, но с дете на 1 год. не ми се пътува толкова само за 2 нощувки. Пък и аз вече платих. Всъщност в хотела само ще се спи. Четох, че има какво да се разгледа в градчето, а и въздухът ще е мнооого чист, нещо, което малката не познава  Mr. Green
Така е наистина много е пътя до Варна!
Пожелавам ти приятно прекарване и много хубави моменти!!!
Виж целия пост
# 6
Аз ли нещо не мога да се ориентирам в сайта, но никакви спа процедури не откривам newsm78
Виж целия пост
# 7
Градчето е приятно за разхождане, но няма кой знае какви забележителности. Други хотели с басейни няма. Има един голям басейн срещу този хотел, точно до минералния извор. Октрит е. Дано да е пълен и да работи.
В центъра има една разкошна механа, но пак и забравих името! То е хотелче-ресторант, с вътрешен двор, битово, много изпипано, готвят разкошно. Те са общо 3 заведения в центъра и май всички отговарят на това описание, но все пак там е доста по- добре.
Намира се точно до мостчето над реката, срещу сладкарничката.
Града е доста некомерсиален, туризма не е разработен. Района е удобен за риболов, има доста водоеми, язовири...  Пещера е на 5км, Батак е на 15-20км.
Виж целия пост
# 8
Не съм била там, но синът ми е на зелено в момента точно там. Каза че е прилично има тв с 9 програми  Grinning, като цяло са доволни поне така мисля ...утре се връщат и се надявам да разбера повече..Приятна почивка на вас!
Виж целия пост
# 9
Аз ли нещо не мога да се ориентирам в сайта, но никакви спа процедури не откривам newsm78

Аз май четох, че спа процедурите са планувани да ги има в бъдеще  ooooh!

Pina, ще ги видим тези механи. Четох, че хвалят много механата на хотел Илинден, може за нея да говориш.

Виж целия пост
# 10
Да, то е!  Peace
http://restoranti.informator.bg/cgi-bin/index.pl?_state=Info&ID=1895

Ох, много ми харесва там и кухнята и обслужването и виното  Grinning
Виж целия пост
# 11
Какви са цените в хотелчето?

Ето официален сайт на Брацигово със забележителности и маршрути: http://www.bratsigovo.net/tic/index.php

Аз си бях харесала местността Атолука: http://www.atoluka.com/nature.html
Виж целия пост
# 12
Аз съм ходила точно там,на една сватба и беше страхотно! Всеки има различни представи за лукс. И аз харесвам ВИП апартаментите по хотелите,но обикновено си вземам по-стандартен. Та хотелът не е чисто нов,но е поддържан,ние като бяхме беше добре,въпреки че аз не обичам стаи с по 2 легла. Градът е страхотен,чист и поддържан,а местността Атолука е прекрасна. Басейнът е хубав,не много голям. За 2 дена е добре. Ако искаш още инфо,имам и снимки.
Виж целия пост
# 13
Здравейте, и аз обичам Брацигово, даже се учудих, че някой друг пътува до там. Любимо място в Брацигово Дамовата къща, но няма басейн.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия