Кой в какво е по добър??

  • 2 127
  • 42
Кой харчи и кой изкарва повече,жените или мъжете ?? Верен ли е лафа ,че един мъж е  станал богат когато изкарва повече пари от колкото жена му може да изхарчи ? или Как една жена може да направи мъжът си милионер - като преди това е бил милиардер!  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 1
Жените са спестовници, засрамете се!!!
Аз не съм видяла мъж, който да погледне етикетчето с цената, преди да закупи някоя стока. Разбира едва след като дойде ред за плащане. И ако му се види скъпичка, няма да я върне като жената, а ще си я плати като пич, щото е голяма работа и е над тези неща. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Ооо,лафа е напълно точен...
Само че жените винаги ще намерят за какво да изхарчат всичките пари на мъжа си,и то-до стотинка!  Laughing
Ех,ще ми се и моя да искарваше толкова,че да не успея да ги изхрача всичките,или поне не за един ден... Joy
Виж целия пост
# 3
не вярвам жена да успее да изхарчи в краткосрочен план колкото мен .... нито и в дългосрочен.
Виж целия пост
# 4
Ще намеря винаги  за какво да  изхарча парите ...а с последните 2 ст и бонбонче "Лукче " ще си купя .....
Но това беше  във време оно.... Научих  се да  пестя . но определено  жените  харчат повече !  ooooh! Whistling Whistling
Виж целия пост
# 5
Освен това, не забравяйте, че наистина големите пари не се харчат в бутиците, а в безумни начинания, на които мъжете са царе, не жените.
Виж целия пост
# 6
Освен това, не забравяйте, че наистина големите пари не се харчат в бутиците, а в безумни начинания, на които мъжете са царе, не жените.

OOOO, КЛОНКА.... Много  си права тук , аз това го подминах !  smile3506 balloon
Виж целия пост
# 7
Освен това, не забравяйте, че наистина големите пари не се харчат в бутиците, а в безумни начинания, на които мъжете са царе, не жените.


О,да.Много си права,а около мен имам хиляда такива примера.
Виж целия пост
# 8
Не говоря за пари, защото това не е класно. Но съм чувала, че мъжете били по-добри в свирките, защото знаели точно какво да направят, за да доставят удоволствие.
Виж целия пост
# 9
Какво е положението при другите, идея си нямам.
При нас, той изкарва повече и той харчи повече.
Според цикламеното излиза, че е богат.

Мадам Х, освен това при мъжете са по-добре платени.
Виж целия пост
# 10
Грисъм, според твойто изказване се разбира, че само мъжете изкарват пари,а?
А жените само харчат?
Ми не е така.
Тук има много жени, които работят и изкарват и повече от мъжете си.

А що се отнася до кой колко харчи - жената обикновено пазарува често по малко,
а мъжете един-два пъти в месеца - ама нещо голямо!
Виж целия пост
# 11
За пари ли ще си говорим или за свирки?
Кинтите се харчат лесно, та лесно, свирките  newsm78 за тях съм пас, но се сетих преди години на кучето ми, му се възпали пишока, отидохме на доктор и моя мъж гали псето и ласкаво му говори:
" Ех Цезарчо, как успя така да се подредиш?"
А  ветринарят го застреля - "и ти да можеше да си го лижеш и твоят щеше да е възпален.."

А да - мъжо в нашето семейство е цар на харченето - противно на общото мнение, че жените харчим повече.
Виж целия пост
# 12
Мъжът е ми по-добър в печеленето на пари и в харченето им, разбира се! Неговите хобита са доста по-скъпи от моите. Трябва много да се напъна, че да го стигна. Не, че не мога, ама така ми е по-добре, все да съм по-пестеливата и по-скромната Mr. Green


един мъж е  станал богат когато изкарва повече пари от колкото жена му може да изхарчи ?

Да, верен е, само че мъжът ми може да изхарчи всичко.
Виж целия пост
# 13
Мъжа ми изкарва много повече от мен. Старая се да изхарчвам предостатъчно,  Laughing ама и там ме е надминал.
Аз харча постоянно, но той може и само един път да се развихри, и заличава всичките ми постижения.  Laughing
Виж целия пост
# 14
Какво е положението при другите, идея си нямам.
При нас, той изкарва повече и той харчи повече.
Според цикламеното излиза, че е богат.

Мадам Х, освен това при мъжете са по-добре платени.

Дали наистина има причина или както при другите професии - за една и съща работа мъжете получават повече от жените.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия