Хващане в изневяра как???

  • 27 625
  • 69
Толкова теми има за изневерите тук.
Чудя се освен проверка на телефон и стандартното Хистори,как по друг начин?
Програмки ли има?Подслушване?
Виж целия пост
# 1
Абе каква е тази мания за следене и дебнене newsm78   Сетих се за една приказка:ДАЙ ДА НЕ СЕ ДЕБНЕМ ЗАЩОТО ЩЕ СЕ ХВАНЕМ,А ХВАНЕМ ЛИ СЕ ЩЕ СЕ ТРЕПИМ.
Виж целия пост
# 2
Най- сигурното е входяща и изходяща разпечатка на мобилния и следене на компютъра. В смисъл има някаква програма с която може да наблюдаваш човека на друг компютър какво прави от твоя. Но трябва да знаеш паролата на неговия (ако има такава). И още няколко тънкости. Peace
Виж целия пост
# 3
С детектив.
Виж целия пост
# 4
Питаш за да се застраховаш ли  ? Laughing

на въпроса имаше тема как го хванахте или ви хванаха в изневяра или нещо такова,потърси
Виж целия пост
# 5
По миризмата. Няма начин да се гушкаш с някого и да не остане от неговата миризма, особено с тези миризливи женски парфюми.
Ако пък кръшка в хотел и се къпе после - нещо много на чистичко ще мирише след цял ден в собствен сос.

Та така. Използвайте си природните дадености. fiuuuuuu
Виж целия пост
# 6
Не ти трябва, шЪ знайш.
Виж целия пост
# 7
Превенция и профилактика му е майката.
Бой и е**не, да не мисли за глупости. А, и много работа, за да не му остава време.
От кога разправям аз, че най-добрият приятел на жената е Наръчникът на агитатора/ точилка/.
Виж целия пост
# 8
Малии цял ден мога да ти давам акъли.
1.Подробна телефонна разпечатка
2. Програма за следене на компютъра.
3.Проверка  за следи в колата.- чужди вещи, косми и т.н
4.Връщаш се ненадейно от почивка/командировка
5. Подслушващо устройство вкъщи или в колата
6.Наблюдаваш дали си крие gsm-ма,с кого говори от тоалетната, защо закъснява, покупки на нови дрехи,промяна на хигиенните навици.
7.Следиш за промяна на отношението му към теб
8. Детективски услуги.
9.Довери се на интуицията си.
10.Проверката висша форма на доверие.  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
с легена.
Кака Сийка е спеца, ще разясни.
Виж целия пост
# 10
Аха, с легена е култово.
Или му сипваш тайно виагра и гледаш дали спонтанно няма да му се наложи да излезе да разходи кучето или ще те подбере теб. Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Вие тотално луднахте. Това че тук там някой някъде си изневерил не значи ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, че е мъжът ви или жена ви.
Я се стегнете.
По - темата - усеща се и то много много осезаемо.
Виж целия пост
# 12
Абе каква е тази мания за следене и дебнене newsm78   

И аз това се чудя, хората масово полудяват явно .... ooooh!
Виж целия пост
# 13
Аха, с легена е култово.
Или му сипваш тайно виагра и гледаш дали спонтанно няма да му се наложи да излезе да разходи кучето или ще те подбере теб. Mr. Green
гаден номер ....
Виж целия пост
# 14
Много модно станало това следене бе. ooooh!

Само за последните две седмици, моята приятелка, която е от много малко градче ми разказа за три случая, двойки които се хващат с подслушвателни, в коли, в чанти и какво ли не. ooooh! Аз си мислех че само те са луднали нещо, от времето, а то било насякъде. Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия