Букурещ-търся карта и пътеводител

  • 2 569
  • 2
Здравейте!
В началото на май ще пътувам за няколко дни до Букурещ.
Намерих карта на Румъния, пътеводител на National Geographic за Румъния (на английски, за Румъния още не са издали на български, за съжаление).... но карта и пътеводител само за Букурещ няма никъде. Търсих по всевъзможни книжарници, на "Славейков"-не са имали скоро подобно нещо, не са продавали.... такива отговори получих.
Събрах каквато информация можах от нет-а.
Знам, че мога в нет-а да намеря и всевъзможни карти, но искам да имам и такава-на хартия. Знам, че като стигна там, ще намеря и ще си купя (т.е.-надявам се....), но не смея да тръгна без карта. Ще пътувам с кола и четох, че трафикът в Букурещ предлагал невъобразими преживявания, съизмерими с тези, които предлага Истанбул.  Crazy

Въпросът и молбата ми към вас са-може ли някой да ми услужи (срещу тържествено обещание за връщане от моя страна) или да ми продаде карта на Букурещ? И пътеводител, но това не е чак толкова наложително. В пътеводителя за Румъния има някаква информация, така че мога да я приема за относително достатъчна.
Заминавам вероятно на 02.05. и ще се върна след 3 или 4 дни.
Виж целия пост
# 1
Нямаш грижи, в колата ми е..
Само измисли как да ти я дам..

Но карта можеш да си купиш от всяка бензиностанция..а първата е още на Дунав мост..Wink
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти.
Ще ти пратя ЛС.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия