бременност и самолет

  • 2 847
  • 51
предстои ми пътуване до белгия със самолет началото на юни.. тогава се пада да съм горе долу 24-25 седмица. мислите ли че може да има някакви проблеми?
Виж целия пост
# 1
Не, няма проблем. Още повече, че полета е кратък. Някои авиокомпании имат изисквания да не се пътува след 36-та седмица, други след 38-ма, което не е твоя случай.
Виж целия пост
# 2
Аз бих се посъветвала с лекар, ей така за всеки случай. На мен през 2-3м ми се налага да летя и сега винаги питам... за всеки случай  Wink
Виж целия пост
# 3
Бременна в пети месец пътувах до Испания със самолет и не съм имала никакви проблеми.
Виж целия пост
# 4
И аз пътувах в петия месец до Холандия. Няма от какво да се притесняваш, ако бременността ти протича безпроблемно! Приятно изкарване в Белгия!
Виж целия пост
# 5
                                        И аз пътувах в 5 месец.Прибрах се в БГ за 10дена.Не съм имала никакви проблеми.
                                         Само преди пътуването говорих първо с моя доки и в БГ отидох също на преглед 4е съм си паника по принцип.
Виж целия пост
# 6
При нормално протичаща бременност няма проблем. Но ако имаш контракции, високо или ниско кръвно или нещо подобно, по-добре е да се посъветваш с лекар.  Peace
Виж целия пост
# 7
Консултирай се с твоя лекар за всеки случай Peace
Виж целия пост
# 8
няма, само ако си 9-тият месец няма да те пуснат. Стига разбира се  да върви леко бременността.
Виж целия пост
# 9
Няма проблеми. Аз летях в едната посока като бях в 24г.с., а на връщане бях в 27г.с. След 7-ия месец не е препоръчително.
Освен това провери на сайта на съответната компания дали нямат някакви изисквания като например медицинско от доктора ти, че няма проблем да летиш. Аз исках такъв документ и се оказа, че на връщане на летището ми го поискаха.
Виж целия пост
# 10
аз ще пътувам следващата седмица 27г.с. от Канада,и ще се връщам след месец.Тази бележка от Бг ли е.Дано всичко да е наред
Виж целия пост
# 11
При нормално протичаща бременност,не би трябвало.Допитай се и до док за всеки случай.
Виж целия пост
# 12
Пътувах в 6-ти месец до Германия за 20 дена. Много мили бяха на летище София. Никакви проблеми не съм имала, доктор не съм питала. Има си хас да ми спре коледната ваканция. Изкачих Кьолнската катедрала /509 каменни стъпала/ без проблем. Имам по-тежка в сравнение с първата бременност и пак не съм се спряла. Wink
Виж целия пост
# 13
   Аз пътувах през 8-я месец от бременността си ,дори си бях подготвила разрешение от гинеколога ми,но не се наложи да го използвам.Самият полет беше с прикачване и чакане между полетите.Не съм се чувствала зле по време на полета,просто към към края на пътуването бях ужасно изморена.Ако бременността протича нормално,няма проблем да се пътува със самолет.Разбира се, консултацията с гинеколог е препоръчителна.
Виж целия пост
# 14
В седмият месец пътувах до щатите. Никакви проблеми нямах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия