До кога да работя?

  • 1 528
  • 29
Понеже работата не ми е тежка само седя на един стол, дали може да си работя до 8-9 месец или не ме съветвате да го правя?
Виж целия пост
# 1
Можеш да работиш, докато се чувстваш добре Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Работи докогато ти се работи, чувстваш се добре и ти го позволи лекарят.

Аз работих до края/петък, родих в неделя/. За да ми е уж по-леко взехме още един човек в офиса и вместо да тичам надолу-нагоре и да шофирам седях повече на стол пред компа, което ме изморяваше много повече от ходенето.  Sick
Виж целия пост
# 3
Можеш да работиш, докато се чувстваш добре Simple Smile
newsm10
Виж целия пост
# 4
Сама ще си прецениш. Към края и само седенто писва, уморява, натежава. Аз и сега в майчинството ходя от време на време в офиса, но с повечко работа си докарах контракции и кървене, та ме се принудих да лежа в болница.
Затова, не се заседявай много, но и се пази!!!  Naughty
Виж целия пост
# 5
И аз мисля, че ако се чувстваш добре и няма причина да лежиш в къщи, можеш да работиш до края. Като бях на последната консултация, лекарката ми каза, че аз ще излизам в болничен чак на 01.12.2005г. което е около месец и половина преди термина ми.Аз се надявам да не ми се налага да си седя в къши, че сигурно е голямо изкукване...  Grinning
Виж целия пост
# 6
Ти сама ще си усетиш. И аз по цял ден седя на стол и в началото на бременността си мислех да работя до края, за да не скучая у дома. Но някъде около месец преди 45-те дни болнични преди раждането вече едва изтрайвах по цял ден, въпреки, че сутрин ходех с около час закъснение и не мога да ти опиша с каква мъка дочаках тези болнични. Но моя проблем беше, че много ми се спеше непрекъснато и като си устанах у дома, едва се наспах. Вярно, че си поработвах и у дома по разни отчети, но колкото и когато аз си искам, между подремванията ...
Виж целия пост
# 7
Аз имам същата работа и смятам да работя до края, ако здравето ми го позволява разбира се. Така че не виждам обективна причина да спра и за това не съм се замисляла даже, но сега като подхвана темата виждам, че подсъзнателно съм го решила ..... Grinning
Виж целия пост
# 8
самият факт, че по закон ти се полага отпуск от 45 дни преди термина, говори, че може да си работиш щом нямаш проблеми. Освен естеството на работата ти, помисли обаче и как ще се придвижваш до службата, понякога в това е проблема! Успех и лека бременност.
Виж целия пост
# 9
Можеш да работиш, докато се чувстваш добре Simple Smile

Именно! Аз работих докато не ме приеха да раждам Laughing
Виж целия пост
# 10
I аз работих до последно, но ти ще си прецениш сама и, когато започне да ти става дискомфортно в работата ще е най-добре да спреш.
 Peace
Виж целия пост
# 11
По-добре си работи, от приятелка знам ,че работейки времето ще ти минава по-бързо и няма само да броиш седмиците и да си мислиш за коремчето:)
Иначе аз лично излязох в болнични веднага след като разбрах,че съм бременна, а и изкарах дълъг период на непрекъснато гадене и повръщане и не можех да си представя ако трябваше да ходя на работа в такова състояние.
Лека бременност ти пожелавам  bouquet
Виж целия пост
# 12
Аз си работих до деветия месец. Щом нямаш проблеми, оплаквания, лекарска забрана, значи не виждам смисъл да се залежаваш. Ако се чувстваш добре, стой си до последно в "цивилизацията", че после като родиш - като зациклиш всеки ден едно и също нон-стоп през три часа ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 13
Obiknovenno kazvat, 4e poslednite 2 meseca sa malko po trudni, no ako ti si ok-raboti:)
Виж целия пост
# 14
Можеш да работиш, докато се чувстваш добре Simple Smile

 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия