много грозни униформи

  • 15 343
  • 88
Вчера в нашето у-ще имаше родителска среща,да одобрим избраните от учителите униформи.Униформата е елече с ластик отдолу,сив промазан плат ,който от обратната страна е гумиран,просто са ужасни.Какво можем да направим,ще бъдат задължителни ,но аз не мога да сложа на гърба на детето си такава материя,той ще е потен на 1 минута!Бясна съм ,че не ни информираха за избора си и защо учителите ще решат ,какво да носят децата ни.Повечето майки не са съгласни с избора на униформата.Бяха ни казали ,че ще ни покажат модели и ние ще изберем,какъв е варианта да действаме ако вече е сключен договора с фирмата(в което съм почти сигурна)?
Виж целия пост
# 1
Стига сме си траели!На мен ми омръзна да ни поставят пред свършен факт.
Направете подписка и променете нещата.
Виж целия пост
# 2
Да и аз си мислех за подписка ,но как ще намеря всички родители за подписка-350 деца са сигурно Thinking
Виж целия пост
# 3
Някой знае ли дали има изискване към състава  на плата ,на детските дрехи?
Виж целия пост
# 4
Ами започни с тези, които познаваш - родителите на съучениците на детето ти, приятели, чиито деца са във вашето училище... Те пък, от своя страна ще се обърнат към техни приятели и ето ти готова подписката.
 Peace
Виж целия пост
# 5
Срещнах се с зам.директора и му занесох униформа от друго у-ще и го попитах,кое повече му харесва.Замълча.Аз си казах мнението за материята и че няма да купя този елек и той се завъртя на стола си ,каза ми че решението вече е взето и се обърна с гръб към мен!Благодарих за отделеното време и излязох.Как може такива хора да отговарят за децата ни ,без възпитание елементарно ooooh!И сега ще видим какво ще направят newsm78







Виж целия пост
# 6
Вучилището където уча ни сложиха униформи когато бях 9 клас и вече ги нося 4-ри години
но са много грозни
Виж целия пост
# 7
Защо не подадеш официално възражение, където искаш да ти се обясни кой, кога и по какъв начин е взел решението за тези униформи? След като ти отговорят прецени дали има смисъл да пращаш копие до инспектората. Ако има решение на настоятелството, мисля,че нямаш какво да направиш.  Peace
Виж целия пост
# 8
Има решение  ooooh!
За съжаление,все още ще правим това което ни кажат,въпреки че аз ще си платя елека.
Виж целия пост
# 9
При нас още не сме стигнали до униформите, но в училището на децата на моя приятелка вече са с униформи. Не са кой-знае колко грозни, но материята наистина е ужасна. Изкуствена, скърца, трудно се глади. Освен това мерките на децата ги взеха в началото на годината, а униформите им ги дадоха в началото на Април. Всички панталони на момчетата им бяха къси (5клас), растат децата! А подгъв за отпускане няма!
Виж целия пост
# 10
Защо е все още такова безхаберие навсякъде Tired
Как ще вземеш мерки 5,6, месеца по-рано,то и при нас е така .Сега ще вземат мерки, за да ги ушият до септември
Виж целия пост
# 11
Знам какво е .Наща директорка всеки ден седи на портала и проверява за униформи който доди три пъти без униформа и го изклучват
Виж целия пост
# 12
Здравейте, за униформите сте прави, ние понеже изработваме униформи за жалост не за родната ни държава, а за Швейцарските колежи и да ви кажа изискванията са огромни, хиляди срещи с родителите, дебати с децата, за България познавам една от фирмите която ги изработва-не знам на кои училища, но моделите са уникални, а за цените знам, че не са високи, ако искате мога да ви свържа да вземете някое моделче и да внесете малко светлина в представата на директорката
alis_sunny@yahoo.com
Виж целия пост
# 13
Аз си казах мнението за материята и че няма да купя този елек и той се завъртя на стола си ,каза ми че решението вече е взето и се обърна с гръб към мен!
  Shocked Веднага бих помислила да преместя детето си. Разбирам, че решението е взето ,но поне може да измрънка някакво обяснение. Това ,да се обърне с гръб е просто недопустимо! Naughty
Виж целия пост
# 14
Аз си казах мнението за материята и че няма да купя този елек и той се завъртя на стола си ,каза ми че решението вече е взето и се обърна с гръб към мен!
  Shocked Веднага бих помислила да преместя детето си. Разбирам, че решението е взето ,но поне може да измрънка някакво обяснение. Това ,да се обърне с гръб е просто недопустимо! Naughty
Да ,точно,поне да ми беше казал да-да ,ще помислим newsm78
А за преместването, нямам голяма алтернатива,в малък град сме и това е най -доброто училище
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия