Какви противоза4атъ4ни средства използвате?

  • 4 605
  • 123

Анкета

Как се предпазвате от нежелана бременност?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 29 май 2009, 14:22

Въпросът ми е провокиран както от ли4но естество така и от теми като "Закъснява ми, Бременна ли съм". От тях е видно също и 4е наи-широко е разпространен прекъсване на половия акт. Това оба4е е твърде несигурно .   Преди да се роди малкия имах спирала . Сега отговорът ми е опция 1 . Двоумя се и затова искам да видя и вашите мнения. Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Сега съм в период на бебеправене . Но, преди/около 15 години/  винаги съм ползвала противозачатъчни.
Виж целия пост
# 2
2 - ра опция.
Виж целия пост
# 3

и аз  Peace
Виж целия пост
# 4
В по-дългите ми връзки се пазехме с прекъсване на акта,което обаче доведе до 1 аборт(бях по-малка и не бях готова за дете),иначе най-надежни са ми презервативите.Като се роди бебето ще помисля с какво да се пазим,но не бих разчитала пак на прекъсването Peace
Виж целия пост
# 5
Ползвала съм противозачатъчни, но ми разбиха тотално цикъла. След раждането пробвахме с презервативи, но и двамата с мъжа ми оставахме доста... ами не можеш да се отдадеш на акта, ако си мислиш през цялото време дали няма да се измъкне или скъса  Mr. Green затова по съвет на доки сложих спирала.
Виж целия пост
# 6
преди да забременея бях със спирала .. мисля и като родя да си сложа  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз винаги съм била на таблетки "Ясмин". Много добре ми понасят и до сега не съм имала проблеми.
Виж целия пост
# 8
Ние сега сме на  "ПАЗИ СЕЕЕЕЕЕ" (говорим си и си мислим за второ, но ни е шубе, та явно тайно се надяваме да ни изненеда)  Joy Joy Joy Joy Joy Joy но Ясмин е моето хапче принципно.
Виж целия пост
# 9
Забравих да вклю4а и календарния метод(също доста несигурен, тези из4исления ooooh!), както и опция "други".Ако има такива споделете.
Виж целия пост
# 10
с приятеля ми разчитахме на прекъснатия полов акт, но не винаги успявахме да го прекъснем (знаете как е ...  Embarassed) и сега чакаме бебчо да се появи след някой ден  Mr. Green
така че моят глас е за презервативите  yes мислим на тях да разчитаме вече.
Виж целия пост
# 11
преди да забременея бях със спирала .. мисля и като родя да си сложа  Peace

Я малко да се отклоня от темата, с предварително извинение към авторката  Mr. Green Промени ли ти се цикълът след слагане на спиралата?
Виж целия пост
# 12
До преди няколко дни бях на хапчета - пиех ги две години и ми беше много спокойно.Но се наложи да ги спра и ще минаваме на презервативи.
Виж целия пост
# 13
Първите две опции, но все пак предимно първата.
Виж целия пост
# 14
Преди да забременея пих 4 години противозачатъчни -Ясмин, супер съм доволна. Преди това с презервативи, но те не ме кефят много по принцип. Това с прекъснатия полов акт е несериозно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия