помогнете

  • 1 399
  • 10
Прекалих с червеният пипер на манджата.Какво може да се направи, за сол знам се слага картоф но за това не се сещам.  chef
Виж целия пост
# 1
Каква ти е манджата?
Виж целия пост
# 2
бял боб със свинско
Виж целия пост
# 3
Ами....Освен да добавиш още вода, та да стане повече соса....Ако е рядко сгъсти с брашно
Виж целия пост
# 4
Уф и аз съм го правила. Лошото е, че повечето червен пипер нагарча.
Обаче не можеш нищо друго да направиш освен още вода. Другото е да отцедиш месото и бобът и да налееш нова вода, олио и т.н и наново да запържиш.
Виж целия пост
# 5
Другото е да отцедиш месото и бобът и да налееш нова вода, олио и т.н и наново да запържиш.
Само,че това ще пострада вкусът....Ще стане един "умит" .... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Другото е да отцедиш месото и бобът и да налееш нова вода, олио и т.н и наново да запържиш.
Само,че това ще пострада вкусът....Ще стане един "умит" .... Rolling Eyes

Е, да, ама поне няма да горчи.
Виж целия пост
# 7
Ами оставих сега не нагарча, но ако   взема да сменя соса наистина ще стане един измит.По добре така ако искат да ядат, на мен лично ми харесва но съпругът ми не обича много подправки и затова реших да попитам.А пуста му ръка как изтървах повечко уж с лъжичка ама то и пипера има разлика един а друг не черви,човек докато свикне все окепазява манджите.
Виж целия пост
# 8
Слагаш доматено пюре и малко захар и си готова.  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Харесаха я нямаше проблем , само дето се притеснявах . И все пак благодаря за отговорите.  bouquet newsm10
Виж целия пост
# 10
Харесаха я нямаше проблем , само дето се притеснявах . И все благодаря на отговорите.  bouquet newsm10
Браво! Това е важното... Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия