перманентен грим

  • 1 269
  • 18
Здравейте , ако някое момиче си е правило перманентен грим на устата моля да ми пише. Устата ми е сива възможно ли е това, цвета ли е объркан ,посиняла ли е от третирането или какво? След колко време се вижда истинския цвят? Благодаря!
Виж целия пост
# 1

Как така ти е сива устата  Shocked да не да си въобразяваш  newsm78
Виж целия пост
# 2
Не можах да разбера от перманентен грим на устните ли ти стана така устата? Защото и аз се замислях след празниците да си правя, ама ако е така....
Виж целия пост
# 3
Не си въобразявам, вече две седмици чакам да се оправи ама не и исках някой който си е правил да ми каже дали това е нормално или не и дали е възможно да ми е посиняла отдолу от третирането затова да се е получило като сиво .Иначе навътре горе-долу е естествено розово но пак ми сивее на слънце . Контура най-вече е такъв.
Виж целия пост
# 4
Не си въобразявам, вече две седмици чакам да се оправи ама не и исках някой който си е правил да ми каже дали това е нормално или не и дали е възможно да ми е посиняла отдолу от третирането затова да се е получило като сиво .Иначе навътре горе-долу е естествено розово но пак ми сивее на слънце . Контура най-вече е такъв.

А защо не идеш там където са те правили за да видят има ли проблем, и да го оправят.
Тука не сме гадателки, нито снимка показваш, нито нищо.
Виж целия пост
# 5
Точно това смятам да направя ,а вие не се напрягайте да гадаете да не ви стане нещо .Aз питам някой който е запознат ,а не .....
Виж целия пост
# 6
Точно това смятам да направя ,а вие не се напрягайте да гадаете да не ви стане нещо .Aз питам някой който е запознат ,а не .....

О, не се притеснявай, на нас нищо няма да ни станер. Wink
Ама тия неща не се оправят по форумите, а отиваш на място. Тука с нищо не може да се помогне. Пък ако се вълнуваше повече, щеше да видиш че има тема за перманентният грим, и да почетеш и да питам момичетата там. Wink
Виж целия пост
# 7
Точно това смятам да направя ,а вие не се напрягайте да гадаете да не ви стане нещо .Aз питам някой който е запознат ,а не .....

О, не се притеснявай, на нас нищо няма да ни станер. Wink
Ама тия неща не се оправят по форумите, а отиваш на място. Тука с нищо не може да се помогне. Пък ако се вълнуваше повече, щеше да видиш че има тема за перманентният грим, и да почетеш и да питам момичетата там. Wink
Подкрепям Totally*Av4e  Peace
Виж целия пост
# 8
Сладуранка
Виж целия пост
# 9
мили4ка най-добре наистина да отидеш в студиото, където ти е правен перманентния грим и да се консултираш, защото не би трябвало контура да сивее, както го описваш.
П.С добре правиш,4е не отвръщаш на простотията с такава, говоря за сладураните по-горе
Виж целия пост
# 10

П.С добре правиш,4е не отвръщаш на простотията с такава, говоря за сладураните по-горе
Кое наричаш простотия? Shocked Че отговорите ни бяха да отиде на място за да я оправят,защото тук няма кой да я оправи?!?!?! Това ли е простотията ни  Laughing ? Или че вече има такава тема,и просто трябваше да попита там?Хайде моля те...
Тя попита - ние отговорихме!!!!!!  Peace
П.С. Простотията я надушвам другаде... Laughing
Виж целия пост
# 11
Благодаря ти Gracia,  няма проблем аз ще се оправя, но други хора никога няма да се оправят ,остави ги да си избиват комплексите явно на друго място не ПРЕДАТ.
Виж целия пост
# 12
Момичета, айде ако обичате по-кротко с категорицазиите кое е простотия, и кой е компексар, става ли? Tired Аман от нервачки, дето като им кажеш какво да направят, и започват с обидите. ooooh!  Много интересно какво се очакваше без снимка ние да разберем, че и да дадем отговор цветът ли е бил объркан, синини ли са били. ooooh! Отиваш на място и толкова. Нищо сложно няма.
Виж целия пост
# 13
Аз не съм нервна бе мила, просто като неможете да помогнете на моми4ето със съвет подминете темата и толкова, а вашите постове са си направо заядливи. А и знаете ли колко теми тук се повтарят, така 4е ако моми4ето беше видяло, 4е има такава едва ли щеше да пусне нова. Това е , просто бъдете малко по-любезни бе хора, толкова ли е трудно.
Виж целия пост
# 14
Момичета, според мен е че вие се отнесохте доста грубичко към момичето, което и без това е травмирано от случилото и се.  Ако при вас нещата са били о,кей или се отнесете по-успокояващо, или отминете темата. Не сме тук за да се заяждаме както навън, тук сме за да си помагаме и да бъдем толерантни към тези, които имат нужда от помощ. Помислете, че и вие може да изпаднете в същата ситуация! Аз съм бабка! Дъщеря ми е на вашите години, но просто сте ми прекалено ясни! Затова мислете преди да пишете този, който е задал въпроса от какъв отговор има нужда!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия