Неприлино предложение.

  • 4 478
  • 65
За съжаление,ще пусна темата като гост Peace Защото гледам,че някои  съфорумци ги оформяте доста добре  Peace
Та на въпроса- ако получите неприлично предложение от някого бихте ли приели?? Аз получих такова от шефката на съпругата ми и сумата беше доста примамлива  Crazy Само да отбележа ,че съм малко над 30г,а въпросната дама е почти на 40г. Как бихте постъпили и най вече бихте ли го обсъдили (споделили)с партньора/ката си ако ви направят такова предложение???
Виж целия пост
# 1
В тази криза ... всяко предложение ще бъде стойностно обмислено  Laughing
Виж целия пост
# 2
Така или иначе вече си се замислил...може пък да се преоткриеш (преквалифицираш)
Виж целия пост
# 3
И преди да приемеш и след това положението е много деликатно. Ще стане напечено, ако откажеш, а тя е докачлива и отмъстителна.  #2gunfire  Ако приемеш, ще поставиш съпругата в нелепа ситуация. Вдигни мизата и поискай тройка със съпругата   Embarassed    Така вероятно всички могат да останат доволни.   Wink
Виж целия пост
# 4
Каква е сумата?
Виж целия пост
# 5
E kak каква, Рени. Неприлично малка. Laughing
Виж целия пост
# 6
 Зависи кой ми прави предложение и в какви цифри ми говори.
Виж целия пост
# 7
 1swing
Дай снимка и си кажи тарифата може и някоя ССФ да ти върже hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 8
1000 долара са си 1000 долара, мерцедес S класа си е мерцедес S класа. Така че ако говорим в такива диапазони прасвай я каката и не му мисли. А и 40 годишните не са за изхвърляне все пак.
Виж целия пост
# 9
Не се връзвай. Това е капан.
Жена ти я е подкукуросала да те тества  Whistling
Виж целия пост
# 10
Явно някой хора много скучаят покрай тези почивни дни. )))))

Зависи колко пари дава. )))) Но....все ще си прецакан. ))))
Виж целия пост
# 11
Бнд веднага би преговарял за още.. Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Хм, че си мечтаеш, мечтаеш си. Ама защо на глас?  Mr. Green
Откакто въведоха компютрите в Тотото, вече шестицата и за мечти не става, нали?  Tired
Виж целия пост
# 13
 Popcorn tv
Виж целия пост
# 14
даммм кофти ситуация, кризата чука по вратата а шефката иска да извие не ръцете на съпругата ти а нещо твое ...
какво вече са казали, все си набутан
но пуканките си ги бива
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия