Eвтини мебели по поръчка?!

  • 23 894
  • 80
Може ли някой да помогне с координати за евтини мебели по поръчка?!
(София и околността)
Предварително ви благодаря
Виж целия пост
# 1
Е, какви мебели? кухненски, холни, трапезарни, спалня?
Виж целия пост
# 2
Ами за цялостно обзавеждане,спалня,гардероб,детска,кухня ,хол и тн Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Бих ти препоръчала мебелите от чам. стават и за кухня, и за спалня, и за хол. Естествен материал са - дърво, доста различно от талашити (пдч-та, мдф-и и др. подобни измислени), няма нищо вредно. И са много красиви. А и не са скъпи. Има много симпатични моделчета
Виж целия пост
# 4
Да ми препоръчаш някоя фирма или сайт в които мога да се ориентирам за цени и модели.

Виж целия пост
# 5
Сайт не знам, но на Иван Асен има един мегазин на ъгъл, до магазина на Планета. Там момичето е много симпатично и отзивчиво. Видях, че един кухненски шкаф с шкаф долу на земята и един горе е около 200 лв. Струва ми се безкрайто евтино на фона на 3-4000 лв за талашит. Понеже дървото е меко - има лак, с който може да стане като камък. Аз такива съм избрала за новата кухня. Peace
Виж целия пост
# 6
Благодаря ще го проверя този magazin.Казваш че с лак става добре,но могат да бъдат различни цветове или?Извини ме предварително за невежеството ми. Embarassed
Виж целия пост
# 7
Да, понеже материалът е мек, с лака на Садолин става като камък. Не знам дали има в цветове - редно е да има. Но си права - чамовите мебели тъмни са много красиви. Не че светли са лоши, но тъмни са много стилни. А и лакирани нямат цена! Peace Party
Виж целия пост
# 8
Супер това ми харесва.Имаш ли опит с някои фирма за поръчкови мебели Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Все още не, но мебелите за кухната ще са от този магазин, а за лак мога да те свържа с майстора от когото го знам за по-точна информация. Холни мебели не ми трябват - имам - но сегашните ми се струват прости и грозни. Аз харесвам по-фините неща.
Виж целия пост
# 10
От кой magazin ,не ми стана ясно?
Виж целия пост
# 11
От магазина на ул. Цар Иван Асен II до магазина на Пайнер.
Виж целия пост
# 12
Благодаря ти ще го проверя ,дано да ми излезе малко по-евтино при положение че искам да си правя почти всичките мебели по поръчка. Praynig
Виж целия пост
# 13
С чамовите мисля, че няма да ти излезе никак скъпо. И ще е красиво-о-о.....-м-м-м Hug
Виж целия пост
# 14
Още един път ти благодаря за помощта.
Просто искам да обзаведа този път с нещо красиво но евтино.И ако има идеи сам отворена за тях.Защо подчертах евтино?Просто вече от опит разбрах че докато мъничките са мънички мебелите се сменят през време.И затова предпочитам да ца евтини и красиви от колкото да се паникoйсвам всеки път когато мъничето тръгне да проявява своето творчество със скъпите мебели(просто не мога да съм нанякъде и през цялото време). Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия