За продуктите на Хималая

  • 11 582
  • 11
да ви попитам ползвали ли сте продуктите на Хималая и какво ви е мнението за тях
Виж целия пост
# 1
Аз съм ползвала едно мазило за отпушване на нос, с евкалипт. Действа! Единственото нещо, което ми помогна да заспя, че със запушен нос ooooh!......... Crazy
Виж целия пост
# 2
много е хубав Pilex-a против разширени вени и хемороиди. Има таблетки и крем, супер ефикасен, много хора са доволни.
Виж целия пост
# 3
Аз съм ползвала Цистон. Доволна съм.
Разни билки не са ми помагали, но тези хапченца - да.
Виж целия пост
# 4
Аз съм доволна от антисептичния им крем.
Виж целия пост
# 5
къде може да се видят тези продукти в нета? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Тути на адрес www.si-plus.com може да видиш продуктите им
Aз имам проблеми със стомаха си и мисля да пробвам ГАЗЕКС и ме интересува дали има ефект.Миналата година ползвах Пурим и Септилин и мисля че имаше ефект, дори ми въздейства благоприятно на метаболизма,всъщност те помагат за кожни проблеми.А дали  Газекса не пречи на бебеправенето и една евентуална бременост?











Виж целия пост
# 7
Много съм доволна от антисептичния крем Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Аз съм доволна от антисептичния им крем.
много е хубав Pilex-a против разширени вени и хемороиди. Има таблетки и крем, супер ефикасен, много хора са доволни.
Аз съм ползвала Цистон. Доволна съм.
Разни билки не са ми помагали, но тези хапченца - да.
Подкрепям на 100%. Незнам как ги произвеждат тези индийци, но са супер ефикасни. Дори имам пресен случай с антисептичния им крем. Бях сложила вода да заври на котлона в една малка тенджерка и когато я местех си залях цялата длан с нея. Сложих я бързо под студена вора, след това с хлябна сода и накрая, след като изполях содата си намазах ръката с антисептичния им крем. Болаша ме ужасно в началото и си помислих, че няма да се размина с мехурите, но поне се бях поляла от вътрешната страна дланта и кожата там е по-груба, до сутринта нямаше и помен от изгореното. Само на два от пръстите имаше червени ивици, но с още 1-2 намазвания и всичко мина. Вярно, че изгарянето не беше много сериозно, но едва ли щях да се размина без мехури, ако не беше това кремче.
Виж целия пост
# 9
Абе gmsvetla зарежи ти изгорено от вряла вода да е безибидно. Явно са си хубави продуктите. Аз ви следя темата за да обурудвами аз.
Радвам си че леко си се оттървала от това изгаряне  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Пила съм герифорте,на сина ми изписаха Лив 52 за апетит,освен това ползваме и антисептичния крем,а майка ми пайлекс.НЯМА недоволни!
Виж целия пост
# 11
очаквам още мнения че ми стана интересно  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия