Loreal Casting vs. Palette 10 Min. Color

  • 5 621
  • 24
Момичета, пробвахте ли новата PALETTE 10 MIN. COLOR?

Днес моята фризьорка ми препоръча горещо цвят 510 (Средно пепеляво кафяв) на Палет. Аз използвам Кастинг 34 мармот и много се чудя дали да пробвам Палет. Цветът ставал страхотен - близък до опаковката и не червенеел със сигурност.

Имате ли вече впечатления от тази боя?

Виж целия пост
# 1
Ееееееееееееее, как? L'Oreal forever ест. хихихих....(изобщо L'Oreal де) Аз съм от "агитката" на L'Oreal  Blush
НО, сериозно. Разбира се, че Casting-а... според мен тази боя за 10мин е много по-вредна от всички други изобщо амонячни бои (не само Casting-a, която както знаем е безамонячна  Naughty ), защото представете си колко е силна щом става за 10мин?
Освен това, с Casting няма "непоправими" грешки, докато с тази...
Аз не бих я използвала...
Виж целия пост
# 2
И аз мисля, че ако Палет е амонячна боя, не може да се сравнява с Кастинга. А и никога не ми е пречело, че трябва да стоя 30 минути с Кастинга.
Виж целия пост
# 3
Loreal Casting  Peace
Виж целия пост
# 4
Почитателка съм на Лореал Кастинг.
Малко не съвсем в темата, някой да е пробвал новия нюанс Натурален шоколад? Почти черно ли става?
Виж целия пост
# 5
Почитателка съм на Лореал Кастинг.
Малко не съвсем в темата, някой да е пробвал новия нюанс Натурален шоколад? Почти черно ли става?
Предполагам ,те почти всички стават доста по-тъмни ! Имаше тема ,потърси я !
Виж целия пост
# 6
Кастинга разбира се, Палет е много агресивна, а ако е 10 мин си представям Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Почитателка съм на Лореал Кастинг.
Малко не съвсем в темата, някой да е пробвал новия нюанс Натурален шоколад? Почти черно ли става?
Ето я темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368784.0

А за цвета и на рекламата си казват "Новите блестящи черни нюанси". Няма как да стане кафяво...
Виж целия пост
# 8
L'Oreal ест.И аз преди се боядисвах с мармотския цвят и си бях супер доволна...Тази за 10 мин.сигурно съсипва косата,колкото другите за 65-70 мин.
Но с 2 ръце гласувам за "Кастинг"
Виж целия пост
# 9
И на мене ми се струва, че за 10 минути щом действа ще е доста агресивна за да й е достаъчно само толкова време. И на мене не ми се рискува определено, но все пак исках да питам ако някой има вече впечатления:)
Виж целия пост
# 10
Вчера се правих с 10 мин на Лореал.Нама никакъв проблем.Цвета ми е 5,15 шоколадово кафяв.За трайност ,не мога още да коментирам.
Виж целия пост
# 11
Пробвах 10 мин. Palette, но изобщо не ми хареса. Водят я с намаелно съдържание на амоняк и наистина не уврежда косата. Но на мен ми се отми много бързо. Иначе и цветовете са ок.
Но гласувам определено за L'Oreal Casting.
Виж целия пост
# 12
Момичета, пробвахте ли новата PALETTE 10 MIN. COLOR?

Днес моята фризьорка ми препоръча горещо цвят 510 (Средно пепеляво кафяв) на Палет. Аз използвам Кастинг 34 мармот и много се чудя дали да пробвам Палет. Цветът ставал страхотен - близък до опаковката и не червенеел със сигурност.

Имате ли вече впечатления от тази боя?

здравй,боядиса ли се вече  с тази боя  Simple Smile моля те пиши хубав ли е цвета и дали все пак има някакви отенъци червени! Благодаря ти предварително
Виж целия пост
# 13
Аз лично не съм доволна от боите на Palette,много ми пада косата от тях............
Виж целия пост
# 14
Вчера се правих с 10 мин на Лореал.Нама никакъв проблем.Цвета ми е 5,15 шоколадово кафяв.За трайност ,не мога още да коментирам.
Може ли да пишеш дали е трайна тази боя и дали покрива бели коси, защото се колебая да си купя от нея....С Палете обаче няма да рискувам, защото и без това ми е суха косата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия