Дневен/нощен/серум крем за 45год. жена?

  • 1 109
  • 6
Здравейте!
Искам да купя "нещо" на майка ми за лице, но не знам кое е най-качественото на приемлива цена. Не случайно пиша "нещо", защото не съм сигурна дали е по-добре да е нощен/дневен/серум крем?
Майка ми е на 45год. и за Коледа и подарих ето този:

Като го купувах изчетох всичките етикети на всичките им изложени кремове и серуми, които имаха, защото имаше някои за над 60год. и т.н. Абе,направих си мини проучване в магазина, докато избера най-подходящото. В крайна сметка обаче не разбрах дали това е нощен или дневен крем и кога и как точно се нанася, никъде не го пише, апък да не говорим, че и в 2та големи вериги магазина никой не ми обърна внимание и като аз намерих момичетата да питам, те пък хал хабер си нямаха какво ги питам, но както и да е...
Виждам, че има адски много, много кремове и серуми на L'Oreal и отново се "лутам" кое мога да и купя (предпочитам да е тази марка като че ли), обаче като знам цените ще имам пари само за 1 "нещо", в смисъл, че няма да мога да и купя и дневен и нощен крем или някаква друга 2на комбинация, апък и тя си слагала крем само сутрин.
Но все пак, ако имате много добри впечатления от друг продукт и има видим ефект ще се радвам да споделите кой е и какви са ви впечатленията.

Виж целия пост
# 1
sugababe, не мисля че точно такъв подарък трябва да направиш на майка си. Аз съм на 43 г., за Нова година дъщеря ми ми подари доста скъпа серия/дневен, нощен и серум/ на Кларънс. За съжаление не останах доволна, а тя се е изтръшкала с толкова пари. Бялата козметика, пък и декоративната, е нещо строго индивидуално. Ако държиш да е нещо козметично, купи и хубав парфюм, иначе дори и ние на тази възраст много бихме се зарадвали на луксозно бельо например.
Виж целия пост
# 2
Ами в случая с майка ми не е така. Тя определено много се радва точно на кремове, защото винаги си купува някакви евтини, колкото да има някакъв, в смисъл, че не дава много пари за нещо за себе си. На парфюми не се радва(радва се, но не толкова колкото на крем...иначе и парфюми съм и купувала, обаче аз не искам да и купя крем, защото има някакъв повод, че да се "чудя" дали е подходящ подарък или не, а просто ей така). Аз знам, че иска крем, но исках да знам кой/и са най-ефективните на приемливи цени. Въпроса не е дали да е крем, а кой? Simple Smile
Апък за бельото  doh Neutral Face Сигурно е много хубав подарък, обаче все пак аз да купя бельо на майка ми???? Нямам нищо против естествено, супер подарък, ама аз да и го купя?.....По скоро не....Обаче пак казвам, не е подарък за случай, а без повод и знам, че иска крем, въпроса ми беше какъв да е?
Виж целия пост
# 3
Аз подарих на майка това: http://www.lierac-bg.com/products/face/anti-aging/lierac-exclusive/exclprem .Казва ,че е доволна (майка ми е на 51г.)
Виж целия пост
# 4
Добре де,но не казваш с какъв тип кожа е майка ти..Аз си мисля,че за тази възраст най..важното е високото съдържание на колаген.Търси такива продукти,не се подвеждай по марки.Пък и важно е мама да остане доволна,нали? Peace
Виж целия пост
# 5
Посочения крем на Лиерак обаче е около 200 лв. в зависимост от магазина. Аз също си падам по козметиката на Лиерак, но тя си е доста скъпичка, пък и ефекта е само докато го ползваш, ако след месец минеш на друг, все едно нищо не е било. Вчера си набелязах в една аптека един на Виши, тя цялата серия е около 150 лв., но примерно само дневния е около 45 - 50 лв. за жени на нашата възраст, мисля да го пробвам като свърша моя сега, но иначе не смея да го препоръчам след като не съм пробвала даже тестер.
Виж целия пост
# 6
Аааа, този на Лиерак не мога да го купя,хихихих  Blush...200лв. На мен и 50лв. са ми много даже... Да кажем някой до 30лв. някъде, иначе това което казвате за високото съдържание на колаген не го знаех, а този е нов и е с колаген:

Май него ще и купя... За жени след 35год. е...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия