Молив за вежди

  • 10 681
  • 16
Използвате ли молив за вежди?Вчера гледах един на Isadora и ми се стори добър...Но досега не съм използвала и не съм много наясно какъв трябва да е цветът -по-светъл или по-тъмен,и т.н. http://www.isadora.com/?id=437&cid=6719 Това е моливът на ISADORA
Виж целия пост
# 1
   Аз използвам светло сив, изглежда много естествено. С черни вежди съм.
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам на Лумене. Струва 9 лв и нещо и много си го харесвам. Този на Исадора сигурно ще е хубав, но по-скъп.  Peace
Виж целия пост
# 3
Много съм доволна от този! На Авен е. Peace

Виж целия пост
# 4
   Аз използвам светло сив, изглежда много естествено. С черни вежди съм.

Aз съЩо съм с черни вежди,но с бяла кожа,веднъж пробвах с черен молив и резултата беше  Sick
Ще всема да пробвам и аз със светло сиво.
Коя марка е твоя?
Виж целия пост
# 5
Аз също ползвам молив за вежди,от години използвам №102 на Голдън Роуз и по малко слагам и №101.Сега понеже съм с кафява коса ползвам №102,но с черна по добре стои №101.Но бих пробвала на друга марка.
Виж целия пост
# 6
Препоръчайте ми молив за вежди,подходящ за блондинки.Естествените ми вежди са тъмнички и искам с помоща на подходящия молив да ги изсветля и подчертая...
Виж целия пост
# 7

аз ползвам този сет за вежди. много съм доволна. светлият цвят е за по-светли вежди, тъмният за по-тъмни.
в сета има и шаблони за оформяне на веждите.
много естествено седи цвета. изобщо не се личи, че си слаагл нещо, а веждите са плътни и оформени.
марката на сета е essence.
Виж целия пост
# 8
Виолет@, на прах като сенки ли е ? Трайно ли е?
Виж целия пост
# 9
Виолет@, на прах като сенки ли е ? Трайно ли е?
да. нещо като сенки е, но не се рони като го слагаш. много е трайно. аз съм много доволна. много по- хубаво е от моливите. и седи далеч по-естествено с него. четката е твърда и е с форма, подходяща за прецизно нанасяне.
цената е 6 лв.. пробвай го, ще ти хареса.  Peace
Виж целия пост
# 10
Мерси   bouquet
Малко ме притесняват цветовете,че аз сьм с черни вежди,но доста бяла кожа ,дали Ще са подходяЩи  Thinking
Виж целия пост
# 11
Препоръчайте ми молив за вежди,подходящ за блондинки.Естествените ми вежди са тъмнички и искам с помоща на подходящия молив да ги изсветля и подчертая...
Това е трудна задача  Crossing Arms,ако знаеш от кога издирвам такъв.
Виж целия пост
# 12
Мерси   bouquet
Малко ме притесняват цветовете,че аз сьм с черни вежди,но доста бяла кожа ,дали Ще са подходяЩи  Thinking
да, не се притеснявай. и моите са черни. става идеално. много естествено. а и за 6 лв. мисля, че не поемаш кой знае какъв риск  Wink
Виж целия пост
# 13
Включвам се и аз тук. Искам веждите да ми изглеждат малко по-оформени и гъсти. Те са черни, кожата ми е светла. Купих си кафяв на Ейвън, добре изглежда, но на снимки си личи кафявото много грозно. Черен не ми се иска, ще станат много тъмни. Това на essence къде се продава? Като че ли с прах наистина ще е по-естествено, отколкото с молив. Много харесвам на Бийонсе веждите  Peace
Виж целия пост
# 14
Да използвам,инак веждите ми са много тънки и светли и е грозно...
Иначе молива ми е кафяв и смятам,че се съчетава добре със тена и косата ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия