как се събуждат бебетата ви?

  • 1 302
  • 39
след като безборй пъти е обсъждано как заспиват мъниците ни,хайде сега кажете как за събуждат.
Зависи ли от нещо това как ще се събудят/в какво настроение/?
Виж целия пост
# 1
С усмивка и бебешки говор - ръкомаха и ми говори на неин език  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
винаги усмихната и весела Simple Smile или поне като се надвеся над леглото и умивката и засиява моментално Simple Smile
това ми е любимият момент Simple Smile събуждането Simple Smile
всяка сутрин когато ме буди рано рано и чуя ангелското гласче да казва - айде айдееее - и погледна англеското и личице грейнало цялото и ми се насълзяват очите Simple Smile
случва се разбира се и да се събуди кисела, но тези случай се броят на пръсти
ех, че я обичам тази моя Таня Simple Smile
Виж целия пост
# 3
С ангелски усмивки върху лъчезарните им личица  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Когато се събуди, Дани се провиква: "Мамииинка" и когато влеза в стаята ме дарява с най-чаровната усмивка на Земята!  Heart Eyes

Когато Ива се събуди започва да гука и пее по своему, а когато отида при нея и се надвеся над леглото й, в очичките й виждам цялата любов, която може да съществува на този свят!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
ами Светльо се събужда с плач:(
Това не означава че после е кисел като му се покажа се усмихва а като го взема вече пищи от кеф...
може би така се е научил защото аз не отивам при него докато не се разплаче а го остаявм да си се занимава сам
Виж целия пост
# 5
В повечето случай с усмивка. Много рядко плаче или е стресната. Само ако я събуди някой без време.
Виж целия пост
# 6
Нощем се събужда с плач.
Виж целия пост
# 7
С пеене.Дори ,когато е гладна,не започва да реве,а си пее нещо и чака търпеливо да и обърна внимание.Е,понякога чака по-дълго,ама засега няма оплаквания-изтрайва ме детето.
Виж целия пост
# 8
Понякога се събужда с усмивка, но само когато съм до него. Когато е сам с рев.
Виж целия пост
# 9
Събужда се с усмивка и си играе около час в леглото, което е пълно с какви ли не играчки Wink
Виж целия пост
# 10
Нощем с пъшкане, за да ме събуди да му дам вода.
През деня е различно, но в повечето случаи даже не разбирам кога се е събудил.
Виж целия пост
# 11
Е добре тогава кажете как го правите
какво им казвате преди да заспят
искам и моя мъник да се буди с усмивкааааа!
Виж целия пост
# 12
отговорих с друго, но в повечето случаи се буди ухилена, но когато не си е доспала или посред нощ, ако я мъчат зъбите се буди с писък, снощи например през нощта се събуди с писък и аз в присъница си помислих, че е паднала от леглото, въпреки че няма как да стане, защото решетката й стига до лицето
скочих като ужилена и после дълго време не можах да заспя
Виж целия пост
# 13
Ами обикновено вика или мамо или тати или баба - който дойде все е добре. Е, понякога се случва и с рев да се събуди.
Виж целия пост
# 14
Усмихната Laughing, най-често пее или гука и чака търпеливо майка й да си надигне д****о    да направи мляко smile3504 Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия