Колко често сменяте бибероните?

  • 3 700
  • 39
Здравейте!

Шишетата са ми авент, стерилизирам, имам 3, а сме на 5 хранения, т.е. ползвам ги по 2 пъти на ден. Колко често трябва да ги сменям? Става ли им нещо от много миене и стерилизиране?

Мерси предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Зависи...По биберона ще познаеш.Стане ли един леко тъмен,сменяй го. Peace
Като гледам възрастта на детенцето вече трябва да си ги сменила поне 2 пъти(ако от раждането сте на АМ).
Виж целия пост
# 2
Сменях ги на приблизително 4 месеца.
Виж целия пост
# 3
Пише си го на бибероните - каучуковите - на 1 месец, силиконовите - на 2. Аз ги сменям по-рядко.
Виж целия пост
# 4
Самите биберони аз ги сменях вече, говоря за шишетата.
Виж целия пост
# 5
На лекциите на 9 месеца ни посъветваха шишетата да ги сменяме на 3 месеца, а бибероните на 1 месец. Аз минах на стъклени шишета и сменям само бибероните
Виж целия пост
# 6
Шишетата на Авент сменях на 6 месеца  Peace
Виж целия пост
# 7
Шишета и биберони - на 2 месеца сменях. Купих си 3 стъклени, за да сменям само бибероните  Peace Стерилизатора ми е Нук - електрически - не съм имала проблеми нито с пластмасовите, нито със стъклените шишета  Flutter
Виж целия пост
# 8
Шишетата ги сменям на около 2 месеца,бибероните по често.
Виж целия пост
# 9
Използвах стъклени шишета, на които сменях бибероните на 3 месеца. А пластмасовите шишета - на 6 месеца.
Виж целия пост
# 10
аз на 2 месеца сменям шишета и биберони с авент сме
Виж целия пост
# 11
Сменях ги като видех че започват да побеляват (каучуковите) а силиконови почти не съм ползвала
Виж целия пост
# 12
Самите биберони аз ги сменях вече, говоря за шишетата.
Защо тогава в заглавието пише друго?  Laughing
Виж целия пост
# 13
Аз ползвам само стъклени шишета. Пластмасовите са вредни и опасни. Ако все пак държиш на тях сменяй ги колкото се може по-често - на 2, най-много 3 мес.
Виж целия пост
# 14
Шишетата на Авент сменях на 6 месеца  Peace

И аз така. Като поотрасна детето, даже и още по- рядко се сещах  Blush
Да не говорим пък колко рядко стерилизирах, ще стана за срам  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия