От колко до колко на плаж?

  • 6 215
  • 60
Искам да ви попитам,когато ходите на море с дечицата по кое време ги водите на плаж?
Миналата година водих сина ми на море,когато беше на 8 месеца и ходехме сутрин към 8:30 до към 10:30 и после след 16ч.,защото такива бяха инструкциите на педито.Но сега ми се иска да стоим по повечко.Например до към 12:30.Дали може?При вас как е?
Виж целия пост
# 1
В 12:30  дори аз не устисквам на плажа, пък какво остава за малко дете. Айде да е до 11:00, а? Или максимум до 11:30. А сутринта може и в осем да сте там.
Виж целия пост
# 2
Може,но под чадъра и с шапка на главата,ако е горещо.ДАВАЙТЕ НА ДЕТЕТО ТЕЧНОСТИ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,най-добре вода,и по-добре да не го държите след 12.30.Все пак слънцето изтощава,но ако ходите сега или до 15 юни,не е проблем.Горещините идат след това.Може и да го къпете,само стига да не е облачно и да няма вятър. Peace
Виж целия пост
# 3
Ние даже слизахме на плаж към 7 и 30,но беше в края на юни и юли.
Виж целия пост
# 4
Мразя обедните жеги и независимо дали на плаж или на басейн ходим, то винаги е след 15.30-16.00 часа.
Стоели сме до 21.00 часа, но лятото си е приятно и топло все още вечерта.
Виж целия пост
# 5
Според мен е абсурд да пържиш дете на плажа в 12.30 Tired Независимо дали под чадър или не.
Виж целия пост
# 6
Абсурд, ама ела да видиш колко такива абсурди се виждат по плажовете през лятото ooooh!
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви за отговорите.Мисля,че сте прави.Но мойта кума ме убеждава,че няма проблем и казва,че когато сина и е бил на година и половина седели на плажа до 13-!№:30 часа и той си спял под чадъра.Проблема при нас обаче е,че е абсурд да задържа сина си под чадъра,защото той на едно място за повече от 2 минути не се задържа.
Така че ще ви послушам Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Искам да ви попитам,когато ходите на море с дечицата по кое време ги водите на плаж?
Миналата година водих сина ми на море,когато беше на 8 месеца и ходехме сутрин към 8:30 до към 10:30 и после след 16ч.,защото такива бяха инструкциите на педито.Но сега ми се иска да стоим по повечко.Например до към 12:30.Дали може?При вас как е?

Струва ми се, че сама си си отговорила. Това е перфектното време.  Peace

Честно казано на мен не ми остава търпение да стоя повече с малкия, защото той не спира на едно място. Blush
Виж целия пост
# 9
 От 8-9 до 10.30 е идеалното време за слънчеви експозиции. Изборът си е твой, разбира се, ако искаш и цял ден го дръж. НЕ вярвам да не знаеш рисковете какви са.
Виж целия пост
# 10
Ние отивахме сутин в 8.30-9ч. и стояхме до 11.30ч.
Следобед от 16.30ч до 18.30ч.

Но пък на плажа имаше една майка която беше там от сутрин до вечер с детето си, имаха шоколадов тен, носеше му храна, вода, плодове и детето спеше под чадъра. Беше на възраст отколо 2 годишно.
Виж целия пост
# 11
И ние така като Олинце.
Прибираме се, обядваме
и малкия заспива с баба си,
а ние се връщаме на плажа.
По-скоро аз  Wink
После като се събуди към 16.30
баба му ни го води отново.
Страшно се радвам обаче, че
малкия направо почернява -
не изгаря грам, разбира се
обилно намазан с мин. 50-ти фактор.
Виж целия пост
# 12
До 11.00 най-късно и следобед от 16.30 докато позволява времето. Аз лично мразя да кисна с часове на плажа.
Виж целия пост
# 13
Момичета, не подценявайте слънчевите лъчи! Който желае, да прочете тук и по-точно за слънчевият капитал, който всеки от нас притежава.  Peace
Виж целия пост
# 14
... към 8:30 до към 10:30 и после след 16ч.,защото такива бяха инструкциите на педито.Но сега ми се иска да стоим по повечко.Например до към 12:30.Дали може?При вас как е?

Не, категорично не. Най-много до 11. Детето да е непрекъснато с шапка и слънцезащитен детски крем с висок фактор. След 10:30 - с бяла тениска. После от 17 ч. нататък...
Не подценявайте слънчевите лъчи и изгарянията. Последните няколко години рязко са се покачили злокачествените заболявания по кожата.
Най- новите изследвания сочат, че, ако децата изгарят сериозно веднъж на сезон от крехка възраст, % за злокачествени образувания по кожата в средна възраст е огромен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия