Господарите на танца

  • 1 410
  • 6
Вчера по FoxLife съвсем случайно хванах първата част. Невероятно шоу, много ми хареса. Страхотни танцьори. Ето малко инфо:

"Господарите на танца'' стартира снощи в 21:00 по FoxLife. Водещият на състезанието е Майкъл Флетли, а продуцентите са тези на American Idol и „Мислят си, че могат да танцуват”.
Професионалисти от осем страни (Ирландия, Индия, САЩ, Аржентина, Китай, Русия, Южна Африка и Австралия) се изправят един срещу друг, демонстрирайки танцувалните си и артистични умения, оценявани от строго международно жури. Всички танцьори ще изпълняват традиционни за тяхната страна танци.Отборът на всяка страна е съставен от двама солови танцьори - един дует и група. Зрителите ще могат да опознаят танцьорите и треньорите им не само от изпитанията на сцената, но и от това, което камерите ще покажат зад нея.

Следващата част ще е в петък от 21ч. Гледате ли го?
Виж целия пост
# 1
Не съм го гледала. Благодаря за инфото. Обожавам филма на Майкъл Френдли "Господарят на танца" Ще гледам с удоволствие и това шоу.
Дали няма да повтарят първата до събота?
Виж целия пост
# 2
Аз всъщност гледах повторението. Но пък може да го има качено някъде  newsm78  Ще потърся  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз започнах да го гледам,но на трети епизод вече ми дойде много соц. Даже го коментирахме по едно време в темичката ни за So you think you can dance. Общо взето с журито от Китай се забавлявахме.
Виж целия пост
# 4
Аз мислех, че съм го хванала от началото  Rolling Eyes От кога го дават?
Виж целия пост
# 5
О,ние го гледахме лятото,ако не се лъжа.  Rolling Eyes
Трябва да поровя в темичката , и линкове май пускахме.
Ако искаш прегледай я и ти.  Hug
Иначе добре тръгна . Хареса ми тогава танца на Паша и Аня , но започна нов сезон на SYTYCD  и се запиляхме в него.
Виж целия пост
# 6
Декември е било  Embarassed

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343392.165

Ето тук сме писали , заповядай !  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия