Проблеми със Зачатие ....

  • 1 218
  • 17
Тази сутрин влизам в сайта и гледам нова статия в началнта страница. Докато стоях и я гледах, автоматично се прехвърлих на някакъв друг сайт - черен фон и нещо пишеше на английски. Натиснах "Back" и айде обратно в Зачати и после бързо натискам - форумите. Тъкмо помислих че съм се оттървала и хоп пак в онази черна страница.

Какво е това ?????
Виж целия пост
# 1
И при мен така се получава  #Crazy да не е някое вирусче  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 2
Хакнат е сайтът.
Виж целия пост
# 3
Ето какво пише във форума

МОМИЧЕТА САЙТА БЕШЕ ХАКНАТ И СЕ Е ЗАГУБИЛА ЦЕННА ИНФОРМАЦИЯ, КАКТО И СА ИЗТРИТИ НЯКОИ ФОРУМИ. ДО 24 ЧАСА СИСТЕМАТА ЩЕ БЪДЕ ОПРАВЕНА. НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ ФОРУМА ДНЕС, ЗАЩОТО ДОВЕЧЕРА ДНЕШНИТЕ МНЕНИЯ ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИТИ С ВЪЗСТАНОВЯВАНЕТО НА БАЗАТА. ИЗВИНЯВАМЕ СЕ ЗА НЕУДОБСТВОТО, НО ИМА МНОГО НЕДОБРОНАМЕРЕНИ ХОРА ТОЗИ СВЯТ! Администратор
Виж целия пост
# 4
Ех че гадни хора има на тоя свят - какво им пречи сайта ...
Аз киснах в него до преди час и половина и нямаше проблем.
 
Виж целия пост
# 5
Ех че гадни хора има на тоя свят - какво им пречи сайта ...
Как може  smile3512 да има такива ужасни хора, това е сайт на хора с много проблеми които чрез него намират поне малко утеха smile3516  какво толкова им пречи  newsm61
Виж целия пост
# 6
И аз съм страшно възмутена. Това е безобразие. Доста време ще мине докато се възстанови тази информация.
Виж целия пост
# 7
Как може такова безобразие #Cussing out Толкова ценна информация има в този сайт! А и си мисля, че е гавра да изтриеш форумите на момичета, които са в такова тежко положение и чрез общуването там намират сили и се подкрепят една друга. Дано бързо всичко се оправи Praynig
Виж целия пост
# 8
нямам думи за подобни действия..
Виж целия пост
# 9
Момичета, и аз съм страшно възмутена newsm61 smile3515 newsm61, Дано това долно деяние не остане ненаказано от всевиждащото око на Бог. Наистина загубихме доста ценна информация. Дано с общи усилия успеем поне донякъде да си я възстановим Weary
Виж целия пост
# 10
Какви са тези хора, бе!!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire Направо нямам думи Shocked
Виж целия пост
# 11
Е, такава сган става само за разстрел  #2gunfire
На кой му пречи сайта, не разбирам  #Cussing out
Виж целия пост
# 12
Какви хора има, но за хакерите няма значение на каква тематика е сайтът, за тях това е поредната занимавка. Жалко ако са успяли да унищожат материали #Cussing out
Виж целия пост
# 13
Всичко е ОК вече. Върнахме се 2 дни назад обаче. Всичко публикувано последните 2 дни го няма, както и мненията във форумите от вчера и част от онзи ден. И добре че са имали във фирмата копие от преди 2 дни, че иначе щяхме да се върнем 2 седмици назад, от тогава е моето копие. Както и да е - този път похитителите са от съседна Турция, предполагам пак са хлапета като миналия път (дето хакерчето от София ни се извиняваше с няколко мейла, като доставчика му на интернет го заплаши с полиция) - можем и тези да намерим, едва ли разпространен в България език като турския ще бъде проблем, ама просто не ми се занимава с международни разговори. Аз се чудя на тези хлапета - всеки средноинтелигентен програмист или компютърджия може да хакне сайт (пълно е с кодове и експлойти в интернет), ето мъжа ми го хакна с техния номер веднага след тях и си го върна на нас за точно 10 мин. - горките деца сигурно са се мъчили няколко дни Simple SmileSimple SmileSimple Smile. Обаче колко трябва да ти е умствения багаж да разрушаваш нещо, което някой друг е направил с труд, било то медицински сайт или сайт за пощенски марки или декоративни рибки.

Както и да е вече всичко е наред! Само вчерашната статия за хиперпролактинемията ще възстановя след малко и инфото от форумите за вчера и днес, ако някой е писал нещо важно ще трябва да го повтори Sad
Много съжалявам Sad Довечера ще се заемем с по-сериозна защита срещу подобни идиотщини.
Виж целия пост
# 14
Колко трябва да ти умстевния багаж? Много малко! Пак някой е решил да доказва незнайно на кой (може би на себе си, за да избие някой комплекс) колко е велик! А всъщност никак не е такъв.

Сигнус, браво на мъж ти! Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия