Приказки

  • 1 746
  • 41
Четете, разказвате или измисляте нови приказки на вашите деца?
Виж целия пост
# 1
И трите варианта. Те най-много обичат измислените.
Виж целия пост
# 2
Аз чета приказки, бабите и дядовците разказват , но малкия калпазанин не се заслушва много,много.Предпочита да му пеем песнички , вместо приказки.
Виж целия пост
# 3
Преди ги адаптирах с нейното и нашите имена и тя много се радваше. Понякога и измислям, приказки с продължение, сега вече тя си измисля.
Виж целия пост
# 4
И трите.
Виж целия пост
# 5
И трите. Дария най-много обича да измисляме приказки заедно, като аз започвам с две-три изречения и е тя наред и така се редуваме, докато "разкажем" цялата приказка.
Виж целия пост
# 6
И трите варианта !
Виж целия пост
# 7
Четем, измисляме и гледаме на филмчета. Страшно се вживява дребното.
Виж целия пост
# 8
Моят мисля, че е малък за измислени. Т.е., и на мен не ми стига въображение, че да измислям.. и сигурно затова се оправдавам.  Embarassed Ще пробвам, но не вдява още много много. Не разказвам, не обичам, предпочитам да чета. Но колко четем, чак ме е срам да кажа. Много рядко се оправяме с две книжки преди лягане, сутрин след ставане четем, наобед преди лягане, наобед след ставане... в колата чете сам.. т.е. гледа картинките, в рейса... големи сме четци.  Embarassed
Виж целия пост
# 9
Обикновенно й чета,за сега това й е любимото.ПОнякога вечер си лягаме,гушкаме се и си измислям разни истории,харесва й. Wink
Виж целия пост
# 10
Само четях. Нещо не ме бива по измислянето и разказването. С голямата това ни беше ритуал за заспиване допреди година (т.е. беше почти на осем).
На малкия още не съм започнала да чета - много малък е още...
Виж целия пост
# 11
Четете, разказвате или измисляте нови приказки на вашите деца?

Чета или развазвам, хич ме няма по измислянето  ooooh!
Виж целия пост
# 12
Чета или разказвам и я оставям и тя да предложи какво става в приказката. Така мисля, че и стимулирам мозъчето, а и е много щастлива като приема нейната история как да свърши приказката.  Peace

Разбрах и, че има възпитание чрез приказки, което ми се струва много уместно и ще се поразровя за повече информация.
Виж целия пост
# 13
Харесва стихотворна форма, и повечето му книжки са кратки приказки в стих. Повечето знае наизуст вече.
За дълги приказки не му стига търпението да слуша. Единственната такава която харесва е за Житената питка и от защото аз пея песничката на питката.
Виж целия пост
# 14
Най любимото на синчето, е да му измислям ...  Crazy ... като естествено се включва дейно и той ... страшното идва, след това, когато поиска отново да разкажем измислената приказка, а аз естествено не съм я запомнила ...  Joy
... не се заслушва в четене, не му е интересно ...  Crazy  ... малката още по малко ...  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия