При нас поспрете, лошите мисли с арабски сладки прогонете - леко фатална 113-та

  • 27 058
  • 292




Добре дошли на всички приятели на
арабската култура







Заповядайте в светa на арабските приказки,
летящите килимчета и вълшебните лампи


Предишните ни теми:



Запознайте се с нас


Можете да видите колоритните, забавни и смели истории
на момичета в тази тема.
Tук ще разберете как всяка от тях се е качила на
летящото килимче и е поела по своя път:
Приказки от 1001 нощи


Можете да ни видите в нашия албум.
На тайно местенце. Ще получите парола, ако пишете в 5 поредни теми.
Представете обстойно себе си, семействата си, направете ни съпричастни към живота си.
Бъдете искрени - дайте и ще ви дадем!!!
п.п. След като минат пет пълни теми изпратете ЛС с ваш имейл на потребителката Мързел,
ако никой от старите не е против тя ще ви  изпрати паролата!




Ако ви интересува или сте любопитни - прочетете повече за :


снимки от Мароко
Египет
Сирия,Ливан
Мароко,Алжир,Тунис
Кувейт
арабска кухня
снимки от Алжир
снимки Сирия
снимки Ливан
снимки Йордания


Образователни и полезни линкове


Превод на Свещения Коран от проф.Цветан Теофанов
 
Арабски за начинаещи

 
Настанете се удобно и се потопете в арабската магия:











Виж целия пост
# 1
Първа  smile3534 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 2
Дес, много съдържателен първи постинг наистина, поздравления  Mr. Green

Виж целия пост
# 3
мятам се коремно претълкалващ, спец съм! и хоооооооп на пухените възглавки, моля едно кафе, сиди!
Виж целия пост
# 4
 Simple Smile
Виж целия пост
# 5
мятам се коремно претълкалващ, спец съм! и хоооооооп на пухените възглавки, моля едно кафе, сиди!
За мен ако обичате баклава - тройна порция  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Аз без да искам станах една от първите в новата тема.Най- напред да ви благодаря!!!Не очаквах такова разбиране.Всъщност чета вече поне седма ваша тема, но ме беше страх да ви пиша. Не ми е лесно, защото моят съпруг е добър човек.Ако беше някой пияница, кръшкач или комарджия щях да си намеря оправдание, поне пред себе си.Аз и него си го обичам и уважавам, но по друг начин- като част от семейството, като приятел, все пак сме дълго време заедно. Аз съм на достатъчно години( с дядо Хаджи може би имаме общи спомени от детските години) и мога да си направя правилните изводи за положението си. В живота си съм се научила и да губя, и да се отказвам от мечтите си в името на семейството и децата. Но те си растат , а на мен в сърцето ми става все по-пусто и само любовта ми ми дава щастие като жена.Още веднъж ви благодаря, олеква ми от думите и разбирането ви. Дори и отрицателни реакции ще са ми от полза. Така че ако някой ме осъжда да не ме щади. Няма лоши думи, които да не съм казала сама на себе си. И на всички щастливки в любовта искам да кажа- не се отказвайте от любовта си заради родители и близки. Оценявайте миговете заедно, те не са даденост,може да изчезнат, така че им се наслаждавайте с любимия до край и на момента. Прозвуча много нравоучително- извинете ме, но е истина и аз гега го оценявам. Надявам се да сме заедно  в повече теми. Арабският ви фрум е пректрасен. Поздрави за всички   и на никито71 специални благодарности- накара ме да погледна по друг начин на положението си  bouquet
Виж целия пост
# 7
Дес, много съдържателен първи постинг наистина, поздравления  Mr. Green


оправих го  Grinning,важното беше да си маркирам мястото  Mr. Green

мятам се коремно претълкалващ, спец съм! и хоооооооп на пухените възглавки, моля едно кафе, сиди!
За мен ако обичате баклава - тройна порция  Embarassed

Виж целия пост
# 8
Тука в оригинала има едни хубави баклавички направени от мързелчето.
Душа винаги съм вярвал в теб, че ще се погрижиш за дядо си хаджия да не си загуби линията  Laughing

Ама не честно - така като ме гледате на рисунката (тя е на Чудомир между другото) такава типична балканска стройна фигура някъде другаде срещали ли сте ?

Апропо тези металните отгоре нали са тия малките лъжички, с които се ядат баклавичките ?
Виж целия пост
# 9
ОЛДИЧ Wink Благодаря за темата и за вкусотиите които си ни предложила  bouquet
подписах петицията със много ръце Wink.Бях писала за моя приятелка която си гледа децата самичка а нейния мискин не се интересува от тях не плаща издръжка но не разрешава децата да излизат навънка.
А децата и са свързани със музиката, много талантливи и все ги изпращат навънка, но като оная плюнка не дава разрешение.....
АЛАА Simple Smile-радвам се със тебе. От всичко си взех достатъчно, че аз не съм на диета Wink  bouquet
АЛВЕРА- waveyДобре дошла  bouquet
Мале, мале МЪРЗЕЛЕЕЕ- как добре ме уцели със тез баклавииии Hug
Виж целия пост
# 10
А аз искам половината от тия над мене
Виж целия пост
# 11
пу за мен ПОРЕДНАТА позиция Wink ама вие много угаждате на единствения мъж тук. поиска човекът баклава и вие не тройна порция,а направо го заляхте веднага. Simple Smile какви пъргави булки само!!! браво!
Виж целия пост
# 12
пу за мен ПОРЕДНАТА позиция Wink ама вие много угаждате на единствения мъж тук. поиска човекът баклава и вие не тройна порция,а направо го заляхте веднага. Simple Smile какви пъргави булки само!!! браво!

Чакай бе ама това не е ли само едната порция  newsm09
Виж целия пост
# 13
Дядо Хаджия,
ти пък нямаш угода #Crazy Joy
Виж целия пост
# 14
 Joy да бе! сигурно е половин порцийка. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия