гинипрал+пропранолол-пил ли е някой?

  • 2 484
  • 9
искам да питам дали някой е пил гинипрал в комбинация с пропранолол.изписаха ми ги заради контракциите.иначе от 18г.с. пия но шпа и магнезий и сега доки в 30г.с. прецени да сменим с гореспоменатите и то 4пъти по 1гинипреал и 2 по половинка пропранолол,но след като прочетах какво пише на пропранолола  #Crazy Shocked не ме се иска да го пия това чудо,чудя се какво да правя newsm78
Виж целия пост
# 1
Да аз съм пила от 24г.с до 36 то4но в тази комбинация-няма проблеми за пропранолола-опртеделено предпазва от сърцебиене и треперене и вси4ки страни4ни ефекти на гинипрала,но ве4е отдавна няма по аптеките гинипрал newsm78 не знам как ще се снабдяваш
Виж целия пост
# 2
ех поуспокои ме малко Simple Smile
има го гинипрала в марешки Wink
Виж целия пост
# 3
Пила съм гинипрал почти през цялата бременност.Той по принцип винаги се изписва с някакъв бета-блокер,заради страничните му ефекти,неприятно е,но постепенно се свиква,така че пробвай без пропанолол,аз не посмях да го пия. Но май гинипрала наистина липсва от доста време вече по аптеките.
Виж целия пост
# 4
Много хубаво,че го има вече.Защото и аз го пиех от 6 месец,че почти до края на бременността си.Казвам почти,защото наистина  спряха вноса декември месец миналата година и беше голям ад без него.Всичките ми познати и техните познати го търсиха в цяла България,но успях да се снабдя колкото да го пия до 33 седмица.Трябваше до 36.И аз си пиех само Гинипрала,без пропанолол.Отначало ми се замотаваше главата за 15-20 минути,но се свиква и не съм имала странични ефекти после.
Пий си ги,няма друго такова лекарство като гинипрала!Действа невероятно отпускащо на матката,няма да имаш проблеми! Peace
Виж целия пост
# 5
Аз пих гинипрал,магнерот и но-шпа по 3 пъти на ден през цялата бременност.От гинипрала не съм имала никакви странични ефекти.
Виж целия пост
# 6
Да и аз пиех плюс гинипрала и магнерич и но шпа.
Виж целия пост
# 7
Пих гинипрал от 4 до 9 месец. Получавах сърцебиене от него и затова пиех  и пропранолол-премахва страничните ефекти на гинипрала. Не се притеснявай, лекарите си знаят работата.
Виж целия пост
# 8
И на мен ми изписаха тази комбинация, и аз като видях листовката на пропранолола се шашнах и в крайна сметка след консултация с моята лекарка не ги пих.
Слава богу всичко е наред.
Виж целия пост
# 9
Пила съм ги и аз. Първоначално в комбинация с пропранолол, докато след няколко седмици установих, че гинипралът не ми прави проблеми и след това си пиех само него. Зависи от това как ти действа гинипрал - има жени, за които страничните му ефекти са много силно и неприятно изразени и тогава си трябва бета-блокер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия