Червило с ботокс

  • 1 967
  • 12
Моля , да споделите мнението си за тези червила . Дали сте ползвали и дали сте доволни ?
Благодаря Ви за вниманието
Виж целия пост
# 1
ползвала съм преди време на орифлейм и изобщо не ми хареса,
започва едно парене по устните което на мен лично не ми понасяше
Виж целия пост
# 2
Ще следя..
Виж целия пост
# 3
Първо да кажа,че червило с боткос няма,второ ако става въпрос за това на Орифлейм с то стимулира кръвоснабдяването на устните и леко увеличава обема като пари,ефекта е 10 мин
Виж целия пост
# 4
първо да кажа,че червило с боткос няма,второ ако става въпрос за това на Орифлейм с то стимулира кръвоснабдяването на усните и леко увеличава обема като пари,ефекта е 10 мин
Peace
Виж целия пост
# 5
А защо не силиконови?
Има много добри. Sunglasses
Виж целия пост
# 6
Защо не, а те по - трайни ли са ? Сподели за някоя марка ако имаш впредвид .  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Силиконовите правят устните страхотни, уголемяват ги, придават плътност.
Ами трайни са, да, особено ако е качествена козметика от ранга на Dior. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
дайте примери  де   Wink
Виж целия пост
# 9
ако може и снимка   Hug
Виж целия пост
# 10
Ботоксът не беше ли някаква отрова, която частично парализира третираното място?

Виж целия пост
# 11
Кои от тези на Диор са със силикон?

http://us.strawberrynet.com/makeup/christian-dior/
Виж целия пост
# 12
Az sam izpolzvala edin produkt na produkt na Synchroline "Filast Lips" koito e na osnovata na silikonovata tehnologiq. Xiauluronovata kiselina povishava vazmojnosta na kojata da se svarzva s vodata koito doprinasq za estestvenoto uveli4avane na obema na ustnite.  Otnachalo go izpolzvax vednaj dnevno i ne vijdax koi znae kakav efekt.  Sled kato pro4etox listovkata zapochnax da go izpolzam po chesto 3 pati dnevno i usetix che ima promqna.  Vapreki tova "golemi sochno ustni" ne bqxa na litse.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия