Женска консултация по Здравната каса в Младост (София)

  • 8 102
  • 15
Трябва да си избера гинеколог за ЖК по ЗК, иска ми се да ми е близичко, т.е. в Младост.
С предишната си бременност бях при Д-р Илиева от 25 п-ка, но по оределени причини сега не искам да ми я води тя.
Можете ли да ми препоръчате някой друг, изобщо не е задължително да е от 25 ДКЦ, благодаря Peace
Виж целия пост
# 1
Много бременни са доволни от д-р Папукчиев, които също има кабинет в 25 п-ка.
Аз съм ходила два пъти при д-р Д-р Наташка Деливерска, работи със ЗК. Кабинетът й се намира в  Младост 1, бул. "Йерусалим", бл. 54 в задната партерна част на блока.
Телелефонът й е 0889-026099
Виж целия пост
# 2
Мерси за отговора  bouquet
За Папукчиев и аз съм чувала хубави отзиви.
А от Деливерска доволна ли си? newsm78
Виж целия пост
# 3
Както писах и по-горе при д-р Деливерска съм ходила два пъти и винаги се е държала много добре, обяснява, отговаря на въпроси. Така че, да доволна съм от нея.
Виж целия пост
# 4
Препоръчвам ти с две ръце доктор Папукчиев-прекрасен лекар и човек. Аз ходя при него и съм страшно доволна-отделя ми достатъчно време и подходът му е на истински професионалист. Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И на мен първата ми бременност я следи Деливерска - доволна съм. Търпелива, спокойна, обяснява добре.
Илиева категорично не я препоръчвам поради нейната немърливост и недоглеждане загубих първото си бебе. Папукчиев пък е такъв смешник  Rolling Eyes, ще се въздържа от други коментари по негов адрес, защото има явно и хора, на които е направил добро впечатление - всеки сам преценява, лично аз не бих му се доверила или поне ключовите моменти бих ги контролирала с още някой специалист.
Виж целия пост
# 6
Здравейте,

Бременна съм в 11 седмица и все още се лутам по доктори в търсене на " компетентния", но уви с всеки един изминал ден се убеждавам че здравната ни система е направена така, че компетентните и разбиращи доктори в София не работят с нея. По незнайни за мен причини се подведох да се запиша в поликлиниката в Младост, при д-р Найденова, #Crazy За всички бъдещи майки като мен, моля Ви не се подвеждайте да преглеждате детето си при нея !!!:baby_neutral: #2gunfire baby_neutral #2gunfire baby_neutral В един от форумите бях прочела за д-р Найденова, че е безкрайно некомпетентна и че освен да се усмихва друго не може, е... това е абсолютно вярно!!! За всичко ще Ви обяснява как здравната каса " не отпускала толкова парички" и че трябвало да се доплаща... ще започне да прави прегледи на Вас и детето чак след 4 месец... а преди това ако Ви има нещо й се обадете( само че тя не си вдига телефона) Ако случайно имате вирусна инфекция в коремчето при малкото Ви бебе както имах аз и искате да се обедите че то е добре, тя ще Ви каже " Пий си хапчетата моето момиче, щом не кървиш нямаш проблеми" Вие преценете това ли е лекаря който искате да Ви наблюдава  newsm03 Моля Ви, споделете Вашия опит и кажете къде в Младост има компетентни лица, които се интересуват от пациентите си?  bouquet
Виж целия пост
# 7
И на мен ми предстой сега да записвам ЖК-ще следя темата понеже се интересувам.А Папукчиев е в отпуска-днес звънях да питам Naughty Naughty
Виж целия пост
# 8
Е, той няма вечно да е отпуска  Wink До 17-ти е. Заслужава си да почакаш и да се запишеш при него.
Виж целия пост
# 9
С две ръце за д-р Папукчиев Peace
Виж целия пост
# 10
Не ти препоръчвам 25-та поликлиника за следене на ЖК. До 8-мия месец бях при Кукуряшкова , сега вече съм във Вита при д-р Славкова и съм много доволна. Жалко , че не се бях записала по-рано там.
Виж целия пост
# 11
Не ти препоръчвам 25-та поликлиника за следене на ЖК. До 8-мия месец бях при Кукуряшкова , сега вече съм във Вита при д-р Славкова и съм много доволна. Жалко , че не се бях записала по-рано там.

Във Вита платена ли е ЖК?
Виж целия пост
# 12
За съжаление - Да
Виж целия пост
# 13
Папукчиев Peace
Виж целия пост
# 14
Момичета моя проблем е следния-понеже съм взела направление за ЖК-миналия месец на 15.07-и сега на 15.08-изтича-през това време имах час да се запиша на ЖК в Шейново-отидох и се разочаровах-бременна съм в 13 г.с а те ще ми псукат първите изследвания чааак в 17 г.с и първа консултация чак септември  Shocked.Поради тази причина се отказвам от там обаче направлението ми изтича а Папукчиев ще е на работа чак на 17-ти Sad
Ако ида при личната дали ще ми поднови талона за ЖК-как мислите? newsm78 Понеже знам че важи 30 дни или се бъркам?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия