РУСЕнско детенце, иска на моренце!!!

  • 22 708
  • 316
Добре дошли!  Hug
Виж целия пост
# 1
Първа Simple Smile като никога
Виж целия пост
# 2
chocho-san, бая сте се напатили, съжалявам  Hug
аз също при по-упорити кашлици, а особено докато беше под годинка, го водех само на частно при доц. Петрова. Доверих се на нея и до сега не е сгрешила с диагноза и лечение. Така че най-важното е да се довериш на лекаря, а той да провежда адекватно лечение. Не че личната не го прави, но в последните случаи съм ходила при нея, за да ми потвърди правилно започнатото лечение и за бележка за яслата разбира се Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Кога е най-удобното време за посещение при д-р Матева  newsm78. Днес в 9ч. пред кабинета й имаше минимум 20 човека  Shocked  #Crazy
Другият ми вариант е д-р Калинов  Thinking
MagieA,това беше върха на айсберга  Cry. На мен Декова ми е била педиатър,а сега ми е ЛЛ и педи на малкия,ама е 43-ти набор и май започва да изкуква  Thinking
Виж целия пост
# 4
Здравейте и от мен в новата тема  Grinning
Момичета от какво се интересуват сега 10-годишните момчета , ще ходим до Сф този уикенд и тр да взема нещо на племенника ми , обаче какво  newsm78
Виж целия пост
# 5
Тя и нашата не е първа младост, пенсионерка е, а всъщност ЛЛ ми е дъщеря й д-р Даскалова, ама вашата да изписва лекарства за възрастни, и при това инжекции ... просто не ми го побира акъла.
А проба за алергия направи ли поне, спомням си на Георги като бяхме в инфекциозното преди година му правиха за всяко лекарство, за доксициклин и за аналгин (само с инжекция му свалиха Т) и май имаше още нещо
Виж целия пост
# 6
 wavey
Виж целия пост
# 7
Тя и нашата не е първа младост, пенсионерка е, а всъщност ЛЛ ми е дъщеря й д-р Даскалова, ама вашата да изписва лекарства за възрастни, и при това инжекции ... просто не ми го побира акъла.
А проба за алергия направи ли поне, спомням си на Георги като бяхме в инфекциозното преди година му правиха за всяко лекарство, за доксициклин и за аналгин (само с инжекция му свалиха Т) и май имаше още нещо

Да-поне това направи  Peace
Виж целия пост
# 8
Здравейте и от мен.

С пожелание за здрави дечица и никакви болести повече.
Виж целия пост
# 9
Сааамо добри вести да има в новата тема Wink
Виж целия пост
# 10
Здрасти и от мен Simple Smile
chocho-san и аз си търся педиатър за малкия. Бягам от Калинов  Rolling Eyes Не мога да трая вече. До сега 3 пъти се каних да го сменям, но напоследък ми прекипя. Стига вече. Тъй като и аз карах 2 или 3 болести с детето, получавах абсолютно различни съвети от страна на моята лична и Калинов - напътствия относно лечение, болнични листи и т.н. Трябва ли да станем експерти, за да не си страдаме ние и децата ни и все да се прехвърляме от един специалист на друг....
Виж целия пост
# 11
Здравейте,моля за съвет къде е най-добре да пусна кръвни изследвания на детенцето,много важни,тъй като има съмнения за някъква много рядка болест
Виж целия пост
# 12
Чили,явно трябва да сме експерти  Thinking. Аз по-лекие болести /хрема,кашлица/ ги лекувам както аз си знам,без да посещавам ЛЛ.Но за по-сериозно заболяване,предпочитамда си платя или да взема направление и да отида при Дачев  Peace
kasinda,върви в лаборатория ЗДРАВЕ  Peace
Виж целия пост
# 13
О, и аз си плащам - Дачев /когато е с упорита хрема или кашлица/, за други болести - Новакова. И при двамата обаче, такова чаканеееееее - по 2 - 3 часа отиват. Децата пощръкляват, огладняват, разревават се и т.н. При Калинов обикновено съм чакала само около час  ooooh!
Виж целия пост
# 14
Здравейте,моля за съвет къде е най-добре да пусна кръвни изследвания на детенцето,много важни,тъй като има съмнения за някъква много рядка болест

Една приятелка остана слабо казано разочарована от всички лаборатории. Нито веднъж не уцелиха същия резултат, което е много лошо в нейния случай, тъй като беше свързано с това дали детето ще понесе или не операция
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия