Мнение за детски колички Esprit

  • 3 959
  • 3
Здравейте майчета и татковци  Hug,
Предстой ми голямо пазаруване за малък бебо и попаднах на детските колички Esprit и на марката като цяло (изключвам темата за дрехи с марка Esprit). Ще се радвам, ако споделите свои впечатления за произвежданите от тях стоки- колички, кошари и др.- доколко са качествени, удобни, практични, издръжливи и т.н.  newsm78



Виж целия пост
# 1
количките и кошарките са малко по-скъп варянт на Hauck, (като конструкция са едни и същи, разликата е в цвета)
Hauck освен като Hauck продават и Disney, Esprit, I'coo и Jeep - платили са лицензно право да ползват съответните марки
За другото - друг да ти каже (особено пък за дрехи)
Виж целия пост
# 2
А къде мога да намеря директен дистрибутор на тези марки т.е ако си взема повече неща да ми направят отстъпка или поне да ми отговорят адекватно на въпросите. Защото в големите вериги персонала ми се струва не до там запознат с характеристиките на предлаганите стоки.

И откъм качество, как са?
Виж целия пост
# 3
И мен живо ме интересува. Харесах си една тяхна лятна количка в Пигиса - черна с червени надписи "Есприт", много стилна. И лекичка. Някой да даде отзиви ?  Rolling Eyes
Летните на Хаук бяха почти същите, само в цветово отношение не ми харесаха толкова. Но пък имаха поставка за кафе горе откъм майката.  Blush И като цени бяха еднакви.
В чуденка съм сега.  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия