Семейните снимки в домовете ни?

  • 5 396
  • 87


   Прави ми впечатление, че в къщите си англичаните навсякъде държат семейни снимки сложени в рамки.Лично аз не харесвам това, най-малкото, че трябва да вървя постоянно с парцала и да бърша прах(мразя да го правя) и да бутам всички рамки и снимки.Също така семейството си е около мен, предпочитам да ги гледам на живо Simple Smile.За това ме гризе любопитството, във вашите къщи има ли подобни галерии по стаите?
Виж целия пост
# 1
Не. Има една моя в рамка, но е от малките ( колкото са стандартните снимки от фотоапарат) и една, където сме двамата ( без рамка и "забодена" на контакта за нощната лампа ).
Не бих си сложила, защото не ми допада. Живи сме, здрави сме, виждаме се на живо.
Виж целия пост
# 2
Имаме с спалнята две-една от буйната ни младост с мъжа ми в един клуб,а друга от изписването на беби.В другата спалня,която вече е стая на детето има една от сватбата ни.Тъкмо онзи ден си мислех,че вече не е мн. подходяща за детска стая.Иначе като ги погледна снимките ми навяват само хубави спомени и нямам нищо против даже и повече да стават-все ще са от хубави преживявания.Опс,забравих имам една моя снимка на секцията,  направена от професионален фотограф и съм мн. хубава Laughing
Виж целия пост
# 3
Не нямам и не бих сложила.Просто не ми допада,а и не ми харесва.
Виж целия пост
# 4
Като цяло не харесвам дребнички предмети и сувенири от всякакъв вид, които само събират прах.
За снимките - имаме само две - от сватбата. Друго не смятам да слагам, въпреки че понякога се изкушавам като видя ефектна рамка за три снимки /например/.  
Виж целия пост
# 5
Нямаме, а и не ми допада.Имаме рамкирана снимка с детето, студийна, но не сме я сложили на стената. Замислила съм се обаче за някоя картина която да ни дава настроение.
Единствено хладилника ни е осеян с весели снимки от различни периоди на детето, закрепени с магнити, заедно с нейни рисунки.
Виж целия пост
# 6
При родителите ми има - основно мои, защото баща ми е любител фотограф и постоянно щрака...
С бившия не, той не обичаше да се снима.
По принцип бих сложила такива снимки, да.
Стига да отиват на интериора на самата къща...
Виж целия пост
# 7
Аз пък слагам, имам две големи пана (не знам как да ги нарека точно) със снимки на сестра ми и мен като малки. Имам снимки на родителите ми като млади, снимки от разни пътешествия.. ами харесва ми, понякога ги гледам и си мисля колко много сме се променили, навяват ми приятни спомени от моменти, когато съм била наистина щастлива. Ако мога ще си облепя стените в снимки (е не само на смейството ми, разни пейзажи). Просто съм луда по фотографията Grinning Не обичам малки фигурки, на тяхно място трупам книги.
Виж целия пост
# 8
Имам, да!Но са ми по стените и са от различни празненства и годишнини.А дъщеря ми си е сложила снимки на нейните приятелки!
Виж целия пост
# 9
И аз не харесвам, а и не отиват на обзавеждането.
Всъщност имам само няколко - в антрето имам малка снимка в рамка от кръщенето на децата - те с кръстниците им.
В кухнята на един от шкафовете има залепена принтирана снимка на децата като малки.
В хола във витрината има 2 големи снимки (без рамка, без нищо) от сватбата ни и от 70-годишнината на баба ми (цялото семейство по майчина линия) + една малка снимка в дървена рамка на децата (рамката се "връзваше" със секцията  Blush).
В другите стаи нямам снимки и рамки. Семейните снимки оставям да се "въртят" на скрийнсейвъра...
Аааа, имаме 2 лепнати с магнитчета снимки на децата на хладилника, ама те не се виждат от многобройните магнити.


Нито една от снимките не е закачена на стената.
Виж целия пост
# 10
Купища снимки имаме, но всички са прибрани в едно огромно чекмедже на секцията.Никъде нямаме сложена снимка за гледане.
Виж целия пост
# 11
Не харесвам и нямам такива снимки с изключение на две на голямата ми дъщеря, които чичо и направи в едно от онези импровизирани студия по плажа, в костюм от края на 19 век. Simple Smile Тя си ги харесва и за сега не и троша хатъра да ги махам. Не виждам причина, да кича дома си със снимки на хора, които ежедневно са около мен.
Виж целия пост
# 12
Имаме, за сега само една  Simple SmileНа която се целуваме и е сложена на видно място в рамка, на секцията в хола. Възнамеряваме да сложим още, но не и да е претрупано с тях.
Виж целия пост
# 13
Да имам една на съпругът ми още докато бяхме гаджета една от свадбата и една на мен и дететои трите ще се вържат с интериора на новият ни дом.
Виж целия пост
# 14
Имаме само една такава снимка - сложили сме я в спалнятя. Сватбена снимка е все пак.
Сега имаме и една на детето от ДГ за 8-ми март. Сложих я защото той (сина ми) специално ми я подари. Как да му устойш.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия