За онези моменти, в които жените не мислят за...

  • 2 858
  • 57
... секс.

Онзи ден с един френд си говорихме за онези моменти, в които жените не мислят за х.й. Според него, единствените случаи, в които жените не мислят за това, са когато ги гони куче и когато са на въжен мост. А според мен и когато паркират на задна.  Май няма други или...?
Виж целия пост
# 1
когато раждах  Mr. Green Mr. Green Mr. Green мислех да го кастрирам  Whistling
Виж целия пост
# 2
Ами ако са ви верни съжденията, не съм жена, защото много често не си мисля за ***, да не кажа никога.
На въжен мост не съм се качвала никога, а куче не ме е гонило от около 20 и кусур години, та не мога да кажа какво си мислят жените в такива моменти.
Виж целия пост
# 3
когато раждах  Mr. Green Mr. Green Mr. Green мислех да го кастрирам  Whistling

Ето! Пак за х.. си мислела...
Виж целия пост
# 4
Що ли си мисляр че с твоя френд сте жени и сте говорили за мъже newsm78
Виж целия пост
# 5
когато раждах  Mr. Green Mr. Green Mr. Green мислех да го кастрирам  Whistling

Ето! Пак за х.. си мислела...
Да, но не така любовно и някак си не се подмокрях от кеф докато си го мислех, така че не се брои   Laughing
Виж целия пост
# 6
Пусни темата в ДиС Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395708.0 питаш ли го тоя мъж к'во му е.
Виж целия пост
# 7
ами докато чета повечето теми из женските форуми се обеждавам в две неща!
почти всички почти постоянно мислят за секс
почти всички много рядко си го получават
Виж целия пост
# 8
ами докато чета повечето теми из женските форуми се обеждавам в две неща!
почти всички почти постоянно мислят за секс
почти всички много рядко си го получават


Хохохохо  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Според мен с твоя френд сте си фантазирали за един идеален свят, в който жените си мислят ден и нощ за това. Но светът, за жалост, не е идеален.
Виж целия пост
# 10
А според мен не си прав за задната. Като й свикнеш, вече и докато паркираш можеш да си мислиш за...каквото си поискаш Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Според мен с твоя френд сте си фантазирали за един идеален свят, в който жените си мислят ден и нощ за това. Но светът, за жалост, не е идеален.

Калина, ние с моя френд да не сме некви миски, че да се борим за идеален свят? Ние сме корави копелете и оцеляваме всякак.
Виж целия пост
# 12
... секс.

Онзи ден с един френд си говорихме за онези моменти, в които жените не мислят за х.й. Според него, единствените случаи, в които жените не мислят за това, са когато ги гони куче и когато са на въжен мост. А според мен и когато паркират на задна.  Май няма други или...?
Иска ви се да е така.
Учудва ме, че пускаш такава тема. Мислех, че мъж, парадиращ с богат сексуален опит, не би се хванал на този мит.
Сега ще видиш колко много от пишещите тук явно не сме жени.
Виж целия пост
# 13
А за паркиране при каква задна става въпрос?  Thinking
Виж целия пост
# 14
Иска ви се да е така.
Учудва ме, че пускаш такава тема. Мислех, че мъж, парадиращ с богат сексуален опит, не би се хванал на този мит.
Сега ще видиш колко много от пишещите тук явно не сме жени.

Да бе да. Просто Ви е срам да си признаете.
В ДиС, където може да се пише анонимно, много от Вас си го признават. ДА не ровя сега да търся темите от края на миналата седмица...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия