ВЪПРОС ЗА ИЗЦЕЖДАНЕТО

  • 400
  • 7
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ,
ОТ ДНЕС МАЙ ИМАМЕ КРИЗА НА РАСТЕЖА. КЪРМЯ Я ЧЕСТО, НО ЕТО ЧЕ СЕГА ВЕЧЕРТА ОТ 2 ЧАСА Е НА ГЪРДИТЕ МИ НОН СТОП. СЛЕД КЪРМЕНЕ СЕ ЦЕДЯ, НО МАЦКАТА ТАКА МЕ ИЗСМУКВА,ЧЕ ПУСКАМ САМО НЯКОЛКО КАПКИ.
ВЪПРОСА МИ Е КОГА ДА СЕ ИЗЦЕЖДАМ ПРЕЗ ДЕНЯ ТАКА , ЧЕ ДА ИМАМ РЕЗЕРВИ ЗА ВЕЧЕРТА?
Виж целия пост
# 1
А защо трябва да имаш резерви за вечерта?Тогава не се ли кърмите? newsm78
Виж целия пост
# 2
Мисля че няма смисъл да се изцеждаш, просто давай по-често да суче и нещата ще се нормализират, ще видиш. Аз изкарах 3 кризи на разстежа и установих че кърмене му е майката Grinning
Виж целия пост
# 3
Ако даваш резерва или каквото и да било друго нали бебчето няма да иска да суче, а точно честото сукане решава бързо проблема. Не обърквай процеса, така само ще го забавиш. Помпи с помпата дори на празен ход, когато имаш време и сили, ако бебчето не суче често, без значение дали тече мляко или не, просто така ще дадеш сигнал че е нужно още.

П.С. Моля те не пиши с големи букви, така изглежда все едно крещиш!
Виж целия пост
# 4
Не мисля, че има нужда да се цедих, за да даваш млякото вечер, ако искаш да увличиш млякото, тогава се цеди, но вечер оставяй бебето да суче колкото иска и всичко ще си дойде по местата!
Виж целия пост
# 5
Няма смисъл да се цедиш. След като бебето виси 2 часа, значи то показва на органиизма, че трябва да произвежда повече мляко. Това е нормалния и естествен начин за увеличаване на млякото. Ако искаш дълго да се кърмите, не давай никакви биберони, залъгалки, водички и чайчета. Колкото по-често се кърмите, толкова по-добре. Вярвай на детенце и на себе си. Успех!
Виж целия пост
# 6
Кърми бебето и през нощта, защото при нощното изпразване на гърдите се стимулира по-голямо производство на мляко. Важно е нощното кърмене или цедене.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви за куража който ми давате.

П.П. Писах с големи букви т.к едната от ръцете ми беше заета Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия