Приятелство и секс?

  • 9 839
  • 126
Я споделете сега - съвместими ли са тия две неща и колко от вас са преминавали границата на приятелствоо с креватни изпълнения.
Виж целия пост
# 1
Що да не е възможно, даже си е много възможно  Party
...и много сладко  Embarassed
Виж целия пост
# 2
Ами трябва да е сигурно, че няма припламващи искрици чувства в някоя от страните, защото става кофти след това за приятелството.
Виж целия пост
# 3
Става! Щом няма чувства от любовен характер, не е фатално някое и друго заиграване. Но пак си зависи от хората, които го започват. Важно е да мислят еднакво по въпроса за "след това".
Виж целия пост
# 4
Темата петъчна ли е?

Съгласна съм със Северина.  Peace
Виж целия пост
# 5
"Приятел в нужда се познава."
Виж целия пост
# 6
"Приятел в нужда се познава."
утрепа ме  Joy
Виж целия пост
# 7
По принцип разраничавам нещата, но имам случай, в който се случи нещо интересно.
Приятел от детинските години, като малка много си падах по него, той не ми обръщаше внимание, точно защото бях малка. Попораснахме, и веднъж-дваж така се случи, че си легнахме заедно... Явно си е имало мерак и от двете страни. Но от това приятелството ни не пострада, а напротив - като че ли се задрави, защото не остана нищо неизказано. Мина ми мерака, и оттогава отново сме си добри приятели, и всичко е наред - той си има гадже, аз-съпруг и нямаме никакво намерение да повтаряме. Не че беше лошо, хич даже, но просто си изяснихме отношенията веднъж завинаги.

Виж целия пост
# 8
тук доста добре е написано:
http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~vls/public/ladder/Ladder%20Theory.htm
Виж целия пост
# 9
И аз съм имала такава случка Simple Smile,никак не пострада приятелството ни,беше хубаво,но не повторихме Simple Smile
Виж целия пост
# 10
С жени или с мъже?
Виж целия пост
# 11
Да, съвместими са, когато става въпрос за мен и приятеля ми.

Какво мисля за приятелството между мъж и жена съм писала вече много пъти.
Виж целия пост
# 12
Според моя  от близкото минало  - "горчив" опит,
приятелството ни лееееекинко отиде на кино.
Но поне и други, както  споменаха, вече нямаме недоизказани неща.

Всичко е изяснено, та даже и за моята законна половинка. Mr. Green
Виж целия пост
# 13

Уместен въпрос, ако го направя с приятелка, изобщо няма да е проблем, дори и сега като омъжена.  Crazy
Но в приятелството мъж-жена вярвам все по малко, аз нямам проблем с това, но мъжете обикновено имат с мен и развалят всичко.
Виж целия пост
# 14
Да,случвало ми се е веднъж с общ на мен и бившия ми приятел WhistlingНе си развалихме приятелството.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия