Пиян шофьор уби един и рани тежко друг човек и няма да лежи в затвора.

  • 4 311
  • 99
Пиян шофьор пред година уби едно момче и почти уби друго момиче и днес съда окончателно му постанови 2 г. условна присъда. 2 години условно за убийство на двама души  Shocked Shocked представяте ли си само за какво става дума. Утре мисля да убия комшийката на горния етаж защото всяка неделя тупа килимите си върху моята тераса и прането на жената и освен това ме събужда в 6 часа сутринтта с това тупане. Така като гледам за един убит човек може да се измъкна с 1 г. условно кво толкова...
Съда днес намали и обещетението за убитото момче и почти убитото момиче.
А пияния шофьор убиец се казва Ставински, Максим. Не че има значение името ама все пак до го споменем между другото
Виж целия пост
# 1
Срамно е. Не знам какво друго да кажа Confused
Виж целия пост
# 2
Боре, надявам се, че си шампион по нещо.

И аз съм крайно разочарована, няма как да махна с ръка....
Виж целия пост
# 3
Нито е за пръв, нито ще е за последен път.
Голяма работа.
Виж целия пост
# 4
Нито е за пръв, нито ще е за последен път.
Голяма работа.

Еми извинявай ама малка работа ли е да утрепеш двата човека и .... нищо....
Циганите влизат в затвора буквално за една кокошка, а тоя утрепа двама човека и то в пияно състояние и ще си щрака с пръсти.... Как да не утрепеш някой при такова провосъдие в България...
Хора в САЩ влизат в затвора затова че теглят незаконни филми и музика през интернет и с това нарушават авторските права а тук  - утрепваш двама човека и нищо...
Виж целия пост
# 5
Не разчитай, че ако утрепеш съседката ще ти се размине и на теб. Ще си го лежиш, за да се види все пак, че има справедливост и съдът си върши съвестно работата. Като случая с онзи човечец, който дал подкуп 100 лв. и моментално го осъдиха на 5 години - ето борим се с корупцията упешно. Има наказани.
Виж целия пост
# 6
Ония момета, дето убиха жестоко и безогледно съученичката в пълно съзнание и със съвсем ясно намерение, щели да са сред нас след 6 години... (може някоя годинка вече и да е минала!)

Да идва 2012, че аман!
Виж целия пост
# 7
Не казвам, че е правилно, казвам "Чудо голямо"

Вие като че ли падате от Луната бе баси. Винаги е било така, през цялата човешка история, и така и ще бъде. Не ме учудва изобщо. Не ме и притеснява изобщо. Не ми пука, по-точно казано.

И на повечето от вас също изобщо не ви пука. Ама не си го признавате. След като прочетохте тази тема, или чухте новините, почти всички от вас ще се наведат над масата и ще си боцнат още салатка. После ще изгледате каквото там гледате по тв и ще си слезете взаимно под кръста с половинките си. Даже тайничко дълбоко се кефите, защото ще има кой да псувате.

Обаче всички лицемерничат и се възмущават. Дрън дрън
Виж целия пост
# 8
Не съм от радетелите за строг  тъмничен затвор за Ставийски, ама никога няма да забравя едно предаване със затворници, една "братчедка" беше осъдена на  7 год. затвор за кражба на един хляб от  пекарна..
Виж целия пост
# 9
Безобразие, но в Б-я всичко е възможно. Тъпа държава, ако въобще има такава.
Виж целия пост
# 10
"Звездите",както се казва ги наказват по- жестоко за назидание на другите.
Виж целия пост
# 11
Защо да отхвърляме версията, че отново има навеждане... пред др. Путин? А че не е справедливо е видно и за първокласниците!!! Всъщност оттеглям си думите, защото така ги обиждам - няма нищо по справедливо от искрения детски гнав!
Виж целия пост
# 12
Честно казано каквото и да се случи в БГ няма да се учудя.
Виж целия пост
# 13
Скоро четох статия  за затворниците,които бяха помилвани.Повечето от тях имаха безумни присъди от по 40 години,за открадната кокошка,коза и т.н.А персоната ,която погуби цяло семейство в Дружба,помните ли я?Миналата година го видях със собствените си очи,че си изкарва хляба въртейки волана.Обидно е,грозно и обидно. Tired
Виж целия пост
# 14
http://213.145.120.4/index.php?id=15862 - така става по света.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия