Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц. Байкова/ - 23

  • 31 532
  • 457
# 450
Аз снощи се наядох с едни супер солени маслини и днес съм малко нагоре, ама с тази сол то е логично. Rolling Eyes
Кала, не се срамувай, ами кажи какво става.
Виж целия пост
# 451
Момичета, кой ще пусне нова тема?  Wink
Виж целия пост
# 452
Коремните не се оказаха толкова трудни колкото си мислех..
сега мисля да прибавя още някакво упражнение,но още се ослушвам

Лошото е че днес отиваме на гости на моите родители и незнам как ще ми се отрази престоя там Whistling
Виж целия пост
# 453
Здравейте момичета! Днес съм на пиле със зелева салата Hug! Но да ви кажа честно това лошо време ме предразполага към изкушения и то все едни такива калорични Sick! И тренировките ми са в застой заради МЦ! Моля по - старшите да кажат при втората диета по - голям глад ли е???
Виж целия пост
# 454
И аз съм една старша...  bouquet JoyАз лично след първата диета свикнах с малко храна и втората даже ми е по-хранителна. На мен са ми голям проблем вечерите. През деня улисана в работа - лесно, но вечер... малко от това и съвсем малко от онова и после тотала ooooh! Дайте някакъв сериозен мотив да се издържа вечер, че много се ядосвам на себе си... след това Twisted Evil
и после как да си направя храненето СЛЕД диетата - около мен постоянно някой хрупа нещо Crazy

Стефи, нямам никакъв опит с пускането на нова тема и с организацията - не мога да откликна Blush
Виж целия пост
# 455
Аз мога да я пусна ако няма кой...
Виж целия пост
# 456
Слънчоглед, хайде пускай темичката да се запиша и да се постегна;)

Клеми, емиииииииии лигавя се нещо  Crazy ,обаче съм се подула малко и не се чувствам добре....сигурна съм,че тоз път се поулях повечко  Rolling Eyes от понеделник  Joy Joy Joy хайде с новата темичка  Crazy
Виж целия пост
# 457
Хайде момичета Новата тема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия