хотел Нептун, ММЦ-Приморско

  • 3 843
  • 7
Мислим да почиваме там това лято, с малко дете на 2 годинки, евтинко е, предполагам, че не е нищо особено, но все пак, ако някой е ходил, моля да сподели лични впечатления.
Виж целия пост
# 1
Точно в този хотел не съм ходила, но миналата година бяхме на ММЦ и то като цяло е доста западнало, а този хотел изглеждаше отчайващо. Мисля, че за тази цена може да си намериш нещо доста по-добро.
Виж целия пост
# 2
 Party
 Щом сте с дете, търсите нещо чисто и приятно! Може да си намерите лесно квартира-апартамент на прилична цена в Китен! Плажът е чудесен за дете- равно и не е дълбоко! Храна има каквато искате!
Без да резервирате на място, винаги има свободни места! Само трябва да пристигнете около обяд!
  grinning039
Виж целия пост
# 3
Не е много хубав, съдейки по външния му вид, какъвто го видях преди 2-3 години. Интериорът също не е кой знае какво.
Аз лично там не съм почивала, но дъщеря ми беше на летен лагер и ми се оплака, че топлата вода много бързо им свършвала и е било трудно да се изкъпят след плажа.
Виж целия пост
# 4
В този хотел през цялото лято има групи детски лагери -тинейджъри , та не знам колко ще е подходящо с малко дете .Ние сме били в Бисер преди години и още тогава беше позападнал е доста  .
Виж целия пост
# 5
Просто не искам да си спомням за кошмарната нощ, която изкарах там преди 4 години. Ако няма драстична промяна, не отивайте в никакъв случай, особено с детето.
Супер западнала работа. То и хотел не мога да го нарека. Мръсно, гнусно, ужасно.
Виж целия пост
# 6
В него настаняват ученици.
Виж целия пост
# 7
Да, беше пълно с ученици, като голяма част от тях русначета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия